Pınar Deniz’i kimlerle izlemek istiyoruz?

4 dakikada okuyabilirsiniz

İlk dizisi olan Sil Baştan (2014) ile oyunculuk kariyeri başladı. Ardından Murat Dalkılıç’ın “Yani” adlı şarkısının klibinde rol aldı. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde okudu. Asıl çıkışını Vatanım Sensin ile yapan Pınar Deniz, iki sezon boyunca Yıldız karakterine hayat verdi. Kardeşim Benim 2 adlı sinema filminde Burak Özçivit ve Murat Boz ile başrolleri paylaştı. Ve son olarak ise geçtiğimiz günlerde maalesef final yapan Bir Deli Rüzgar’da Berk Cankat ile başrolleri paylaştı ve Gökçe karakterini başarıyla canlandırdı. Son yılların parlayan ismi olan Pınar Deniz’i ileride nasıl projelerde görürüz bilemeyiz. Kendi çapımda hayal kuruyor ve sizi de buna ortak etmek istiyorum! Peki Pınar Deniz’i kimlerle nasıl bir hikayede izlesek çok güzel olurdu? 🙂 

1- Çağlar Ertuğrul 

Son yılların en başarılı oyuncularından olan Çağlar Ertuğrul’u Fazilet Hanım ve Kızları’nda izlemiştik en son… Ekranlara dönmesini merakla beklediğimiz olan isimlerden kendisi. Pınar Deniz ile birlikte bir dizide partner olarak izlesek nasıl olurdu sizce? İki başarılı insanın rekabet dolu aşkını mesela?

2- Çağatay Ulusoy

Pınar Deniz ile Çağatay Ulusoy’u birlikte görmek isteyen hatırı sayılır bir kitle var. Bence haklılar, uyumu görmüş olmalılar! 🙂 İleride dizi olur mu bilmiyorum pek ama bir sinema filminde kesinlikle görmeliyiz diye düşünüyorum. Bol ters köşeli, aksiyon dolu, polisiye konulu bir filmde belki de… Kim bilir! 

3- Aras Bulut İynemli

Her geçen gün başarısı arttıkça devam eden Çukur’un Yamaç’ı Aras Bulut İynemli ile hem çok güzel hem de çok yetenekli bir isim olan Pınar Deniz’i aynı projede görmek isteyenlerden misiniz? Nasıl bir proje olur, hikayesi nasıl olur, ne anlatır bilmem ama bu ikilinin olduğu her projeyi izlerim ben!

4- Leyla Lydia Tuğutlu

Şu an Kızım’da rol almakta olan Leyla Lydia Tuğutlu ile Pınar Deniz’i intikam ile yanıp tutuşan, entrika dolu bir hikayede iki güçlü kadın olarak izlemek fena olmazdı sanki… 

5- İrem Helvacıoğlu

Sen Anlat Karadeniz ile merdivenleri başarıyla çıkan İrem Helvacıoğlu’na dramın ne kadar yakıştığına ve üstesinden başarıyla geldiğine defalarca şahit olduk. Ki Pınar Deniz de öyle… Dramın çok yakıştığı iki yetenekli kadını, bir festival filminde iki kız kardeş olarak izlesek sizce de mükemmel ötesi olmaz mıydı? Ah keşke olsa! 

6- Ekin Koç

Ekranlarda uzun zamandır göremediğimiz Ekin Koç, ‘Şampiyon’ adlı filmde başrol olarak yer aldı. İki başarılı oyuncuyu bir internet dizisinde partner olarak izlesek, fantastik bir hikayenin kilit isimlerine hayat verseler nasıl olurdu sizce?

7- Burak Deniz

İki sezondur Bizim Hikaye’de izlemekteyiz Burak Deniz’i… Yakışıklı oyuncuyu Pınar Deniz ile birlikte bir sinema filminde hüngür hüngür ağlatan bir aşk hikayesinde kavuşamayan iki genç olarak izleyebilirdik. 

8- Ayça Bingöl

Dram türünün başarılı oyuncularından Ayça Bingöl ile Pınar Deniz’i anne – kız olarak görmeliyiz bir gün! Ailesinden habersiz büyüyen, acılar çeken ama hep güçlü duran çocukların ve evlat hasretiyle yanan, pişmanlıktan kahrolan ebeveynlerin hikayesi her zaman izlenen bir konu sonuçta.. Bu tarz bir hikayede iki yetenekli kadın oyuncuyu birlikte izlemeliyiz diye düşünüyorum. 

BONUS 

Berk Cankat 

Bir Deli Rüzgar izleyenler olarak kalbimiz kırık, içimiz buruk… GökUğ’a doyamadık ama en çokta Pınar Deniz ve Berk Cankat uyumuna elbette! Belki onlar da yeniden partner olarak karşımıza çıkar ileride. Belki onları romantik komedi konulu bir dizide çocuk bekleyen bir çiftin başlarından geçen trajikomik olayların anlatıldığı bir hikayede izleriz bir gün.. Ben böyle bir hikayede görmek isterdim! Peki ya siz? Siz Pınar Deniz’i nasıl bir hikayede hangi isimle görmek isterdiniz? 🙂 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.