Elite dizisinin parlayan yıldızı: Miguel Bernardeu!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Netflix’in yeni İspanyol dizisi Elite yayınlandığı günden beri gündemde yer alıyor. Herkes bir çırpıda diziyi bitirdi ve ikinci sezonu sormaya başlamışken dizinin ikinci sezon onayı geçtiğimiz günlerde geldi. İspanya’nın elit öğrencilerinin okuduğu bir okula 3 tane burslu öğrencinin gelmesi ve onların etrafından çevrelenen cinayeti konu alan dizi sürükleyici senaryosu ve kurgusuyla Netflix’in başarılı yapımları arasına girdi. La casa de Papel’den tanıdığımız üç oyuncunun yanı sıra ilk kez gördüğümüz oyuncularla çevrili dizi başarılı kadrosuyla da göz dolduruyor.

8 bölüm süren bu suç drama dizisinde benim en çok dikkatimi çeken oyuncu Guzman rolüyle Miguel Bernardeu oldu. Miguel Bernardeu 1996 doğumlu 22 yaşında genç bir oyuncu. Miguel daha önce Es por tu Bien ve Ola de Crimenes filmlerinde ve Sabuesos ve Inhibidos gibi dizilerde rol almış. Ülkesinde tanınan bir oyuncu olduğu kesin ama  Netflix gibi dünyaya açılan bir platform sayesinde uluslararası bir tanınırlığa sahip oldu. 

Guzman rolüyle Miguel Barnardeu başta uyuz ve gıcık görünse de çok samimi, sevgiye aç ve masum bir karakter. Kardeşine her konuda siper olan, tamamen farklı kültürlerde doğmuş olsa da onu sevdiğinden saygı duyan bir sevgili adayı, babası tarafından pek önemsenmese de hep onun yanına olan bir evlat, arkadaşlarını sonuna kadar koruyan bir dost… Dizinin her açıdan artısı olan tek karakteri benim için Guzman. Gülümsemesi, ince düşünceleri, herkese yetmeye çalışması derken sevilen bir karakter oldu. İkinci sezonda Guzman’ı ve biricik sevdiği Nadia’lı sahneleri bol bol görmek istiyorum/istiyoruz. 

İspanya’nın genç oyuncusu Miguel Bernardeu Elite dizisinde sonra ününe ün kattı şüphesiz.  Elite dizisinde sonra diğer Netflix dizi/filmlerinde görmeyi umut ediyorum. Yolun açık olsun Miguel Bernardeu!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı