Arka Sokaklar’ın yeni bölümünde Rıza Baba’nın şüpheleri var!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Muaz yaralanmıştır ve tedavi olmak için Doktor Tarık’ın kliniğine gider. Aziz isimli bir çocuğa çarpmıştır ve çocuk da Tarık’ın kliniğine getirilir. Aziz aynı zamanda sara hastasıdır. Muaz yakalanmak pahasına da olsa, çaresiz durumda olan Aziz’e yardım edecek midir? 

Sultan isimli genç kadın hamiledir ve kocasının şiddetinden kaçmak için komşusuna sığınır. Ablası ve eniştesi gelerek Sultan’ı evlerine götürür. Kocası Aykut nezarete atılır ve Sultan’ın eniştesini arayarak çocuğun kendisinden olmadığını söyler. Eniştenin içine kurt düşmüştür ve Sultan’ın evlerinde olmasından rahatsız olmaya başlar. 

Mazlum bir caddeyi karıştırmıştır ve adamlardan dayak yiyecekken Ali ve Selin araya girerek Mazlum’u kurtarırlar. Mazlum’un Selin’e olan aşkı depreşmiştir. Elinde çiçeklerle emniyete gelir ve Mesut’la nişanlandığını öğrenir. Özer’in kızı Ebru böbrek hastasıdır. Özer kızını kurtarmak için Altan’la işbirliği yapar. Özer içinde Altan dosyası olduğunu söylediği bir çantayı Rıza’ya verir. Altan davasına bakan Hakim de Rıza’nın arkadaşıdır. Hakim Uğur evinde ölü bulunur. Rıza iyice şüphelenmektedir ki haberlerde yolsuzluk davasıyla Rıza’nın adı anılır. Eve polisler gelir ve altını üstüne getirerek evi ararlar. Evde içi para dolu bir çanta. Rıza tutuklanarak emniyete götürülür.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.