Geride bıraktığımız haftada hangi yabancı diziler başladı? (29 Ekim-4 Kasım)

Geride bıraktığımız haftada hangi yabancı diziler başladı? (29 Ekim-4 Kasım)

Geride bıraktığımız haftada hangi yabancı diziler başladı? (29 Ekim-4 Kasım)

05 11 2018 Murat Zeybek
Murat Zeybek
Murat Zeybek 05 11 2018

Geride bıraktığımız haftada üçü yeni olmak üzere toplam yedi yabancı dizi başladı. House of Cards’ın geri dönüşüyle dikkat çektiği haftada, başka hangi dizilerin başladığına gelin birlikte göz atalım!

1) Ray Donovan (6. Sezon)

Los Angeles’ın sorun çözücü adamı Ray Donovan, tekrardan ekranlarda… Ünlü ve zenginlerin sorunlarını illegal yollardan çözen bir danışman olan Ray Donovan’ın iş ve özel hayatının merkeze alındığı Ray Donovan, altıncı sezonuyla ekranlara döndü.

2) Dark Heart (Yeni Dizi)

Staffe lakaplı Will Wagstaffe, kendini işe adamıştır ama bir yandan içindeki şeytanlarla mücadele etmektedir. Ailesinin hala çözülemeyen cinayetine hala takıntılı olması, hem kişisel hem de profesyonel hayatını etkilemektedir. Bir dargın bir barışık olduğu kız arkadaşı Sylvie, kızkardeşi Juliette ve yeğeni Harry, özel hayatındaki bir avuç insandır ve Juliette, erkek arkadaşıyla bazı sorunlar yaşamaktadır.

3) Stan Against Evil (3. Sezon)

Kasabaya musallat olan iblislerle savaşmak konusunda birleşen Stan Miller ve Evie Barret’ın, iblislerle olan mücadelelerinin anlatıldığı Stan Against Evil, üçüncü sezonuyla ekranlara döndü.

4) Tell Me a Story (Yeni Dizi)

New York City’de geçen dizi, dünyanın en ünlü masallarını karanlık ve gerilim dolu bir üslupla yeniden yorumluyor.

5) StartUp (3. Sezon)

Emekliliği gelen bir FBI ajanı olan Phil Rask’ın bir suçluyu içeri tıkmak yerine, ondan para koparmaya çalışmasıyla başlayan olayların anlatıldığı StartUp, üçüncü sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

6) Homecoming (Yeni Dizi)

Gizli bir devlet tesisinde çalışan insanların hayatının ve tesiste yaşananların anlatılacağı Homecoming dizisinde; Julia Roberts sosyal hizmet görevlisi Heidi’yi, Bobby Cannavale hırslı patron Colin Belfast’i, Stephan James ise sivil hayata dönmeye çalışan bir asker olan Walter Cruz karakterini canlandıracak.

7) House of Cards (6. Sezon)

Beyaz Saray’ın içinde yaşanan politik entrikaları tüm çıplaklığıyla önümüze seren dizi House of Cards, merakla beklenen altıncı sezonuyla ekranlardaki yerini aldı. Dizinin altıncı sezonu aynı zamanda da final sezonu olacak.

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt