Ağlama Anne'nin hesaplaşma sahnesi çok konuşuldu!

Ağlama Anne'nin hesaplaşma sahnesi çok konuşuldu!

Ağlama Anne'nin hesaplaşma sahnesi çok konuşuldu!

05 11 2018 Nida Fındık
Nida Fındık
Nida Fındık 05 11 2018

Alev ve babasının hesaplaşma sahnesi herkesi ekrana kilitledi. Alev’in “Anne sözcüğünü duymadan ölmeyeceğim!" cümlesi sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu!

Fotoğraf: atv

atv ekranlarının her Pazar beğenilerek izlenen dizisi Ağlama Anne’de bu hafta da heyecanlı sahneler yaşandı. Geçen hafta Alev (Birce Akalay) ve annesi Necmiye’nin (Nihal Koldaş) kavuşma sahnesi izleyenlere duygusal dakikalar yaşatmıştı. Bu hafta da Alev, babasıyla 18 yılın hesaplaşmasını yaptı. Birce Akalay oyunculuğuyla herkesi büyüledi. Bu sahnedeki “Kızımı sana bırakmam, sen bana sahip çıkmadın ama ben kızıma sahip çıkacağım ve anne sözcüğünü duymadan ölmeyeceğim” cümlesi sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu. Öte yandan bölümün en çok konuşulan konularından bir diğeri de Alev’in Özlem tarafından kızına yapılan şantaj karşısında verdiği tepki oldu. Ağlama Anne’nin yeni bölümünde neler olacağı seyirci tarafından merakla bekleniyor.

Fotoğraf: atv

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğuna Feride Kaytan’ın oturduğu “Ağlama Anne” dizisinde Birce Akalay, Özlem Yılmaz, Cansel Elçin, Sezin Akbaşoğlulları, Selim Bayraktar, Ekin Mert Daymaz ve Aslıhan Malbora gibi başarılı isimler rol alıyor.  Küçük yaşta yaptığı bir hata dolayısıyla, evlat katili olmakla suçlanan Alev ile ailesinin duygu yüklü hikayesini anlatan dizi, “Seyirciye sık sık doğuran mı annedir? Büyüten mi?” sorusunu düşündürüyor.

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt