Kim Bu Elin Oğulları?

3 dakikada okuyabilirsiniz

 

Güney Kore’de yayınlanan Abnormal Summit programından uyarlanan Elin Oğlu’nda bu hafta kadınlar konuşulacak. Ülkemizde yaşayan sekiz yabancı erkek kendi kültürlerindeki kadınların davranışlarından bahsedecekler. Özellikle kadınların çantalarında taşıdıkları birbirinden alakasız eşyalar incelenecek.

Fragmandan da gördüğümüz üzere bizi çok eğlenceli bir bölüm bekliyor. Bu haftanın fragmanından yola çıkarak gelin Elin Oğlu katılımcılarını kısaca tanıyalım!

 

Danilo Zanna

Programda İtalya’yı temsil ediyor. Aşçı olan Danilo, Elin Oğlu programının dışında bir de yemek programı yapıyor. Karadeniz kadınıyla evli ve bir de oğlu var. Enerjik tavırları ve esprileriyle öne çıkan Danilo sürekli kullandığı Abijim sıfatıyla anılıyor.

 

Masataka Kobayashi

Ülkesi Japonya’yı temsil eden Masataka, saygılı ve efendi duruşuyla tanınıyor. Bir Türk kadınıyla evli olan Masataka’nın da oğlu var. Tercümanlıkla uğraşıyor ve programda ülkemize ve Barış Manço’ya olan hayranlığını sıkça dile getiriyor.

 

Robbie Lee Valentine

İngiltere’yi temsil eden Robbie Lee sanat sektöründe çalışıyor. Duygusallığıyla ve Zeki Müren hayranı olmasıyla tanınıyor. Programda hayranlığını anlatan Robbie Lee, Zeki Müren dövmesiyle de herkesi şaşırtmayı başardı. Ara sıra yaptığı esprileriyle duygusallığının altındaki eğlenceli tarafı ortaya çıkarıyor.

 

Andrey Polyanin 

Rus kültürünü anlatan Andrey, yakışıklılığı ile ön plana çıkıyor. Tekstil sektöründe çalışıyor ve aynı zamanda modellik yapıyor. Bakışlarıyla programa konuk olan Burcu Esmersoy’u da etkilemeyi başaran Rus elin oğlu, genç kızların programı izleme sebebi olarak gösteriliyor.

 

Manuel Reina

Dansçı olan Manuel, ülkesi İspanya’nın kültürünü samimi bir şekilde anlatmayı başarıyor.12 yıldır bir Türk kadınıyla evli olan Manuel’in iki de çocuğu var. Komik hikayeleri ve heyecanlı anlatış biçimiyle Elin Oğlu’na büyük katkı sağlıyor.

 

Antonio Stokes

Annesi İtalyan babası Amerikalı olan Antonio programda Amerika’yı temsil ediyor. Bir anaokulunda çalışıyor ve çocukları çok seviyor. Doğuştan Beşiktaşlı olduğunu söyleyen Antonio, programdaki arkadaşlarının taklitlerini başarılı bir şekilde yaparak gözlem yeteneğini ve eğlenceli ruhunu gösteriyor.

 

Emrach Uskovski

Slovakya’dan gelip Türkiye’ye yerleşen Emrach fotomodellik yapıyor. Kendisine Küçük Emrah esprisinin yapılmasından hoşlanmıyor ve programda ağır abi olarak anılıyor.

 

Chaby Han

Güney Kore’yi temsil eden Chaby programdaki en iyi Türkçe konuşan yabancı diyebiliriz. Sinema – Tv bölümünde okuyor ve öğrenciliğin dezavantajlarını zıpır bir şekilde anlatıyor. Programın en eğlenceli isimlerinden biri olan Chaby, Özcan Deniz’in yeni filminde yer alarak sinema dünyasına da adım atıyor.

Elin Oğlu, ilerleyen bölümlerde hangi evrensel konuyu işleyecek ve programa konuk olarak kimler katılacak merakla bekliyoruz.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı