Berk Cankat'ı kimlerle izlemek istiyoruz?

Berk Cankat'ı kimlerle izlemek istiyoruz?

Berk Cankat'ı kimlerle izlemek istiyoruz?

06 11 2018 Dizici Bağyan
Dizici Bağyan
Dizici Bağyan 06 11 2018

Mayıs 1984 yılında Ankara'da doğmuş. Ankara Bilkent Üniversitesi - Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi - Grafik Tasarım Bölümü'nden mezun olmuş. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde oyunculuk eğitimi almış. Ardından tiyatro kariyeri başlamış. "Martı", "Barut Fıçısı", "Merhaba Efendim", "Kızıl Ötesi Aydınlık", "Otobüs" gibi oyunlarda rol almış. (Kaynak: Wikipedia). 

Berk Cankat'ı ekranlarda ise ilk olarak Sana Bir Sır Vereceğim'de Savaş karakteriyle izledik. Ardından Medcezir'de konuk oyuncu olarak karşımıza çıktı. Sonrasında Güzel Köylü'de başrol oynadı ve Cemal karakterine hayat verdi. Muhteşem Yüzyıl Kösem'de ise İskender/Alex karakterini canlandırdı. Yıldızlar Şahidim'in Aras'ı, Gülizar'ın ise Murat'ıydı. Son olarak ise Bir Deli Rüzgar'da Uğur karakteriyle izledik. Ekranlara yakışan ve rolünün hakkını veren isimlerden olan Berk Cankat'ı kimlerle izlemek istiyoruz? Bir göz atalım mı? :) 

1- Furkan Andıç

Hem çok yakışıklı, hem de çok yetenekli iki oyuncu olan Berk Cankat ile Furkan Andıç'ı bir hikayede iki kardeş olarak izleseydik fena olmazdı sanki... Aksiyonu bol olan, arada ağlatan, bazen heyecanlandıran bir projede mesela? 

2- Melisa Aslı Pamuk

Yeni bir diziyle ekranlara dönecek olan Melisa Aslı Pamuk'u bir sinema filminde görmek isteyenlerdenim. Güçlü bir aşk hikayesinin anlatıldığı, izleyenlerin etkisinden çıkamadığı, "Keşke bize de denk gelse!" böylesi dediği, hem ağlatan hem de psikolojimizi alt üst eden bir hikayede keşke başrol olarak görsek iki oyuncuyu! 

3- Hazal Filiz Küçükköse 

Uzun zamandır bir dizide göremediğimiz Hazal Filiz Küçükköse ile Berk Cankat'ı bir dizide izlesek nasıl olurdu sizce? Belki romantik komedi, belki de dramatik bir aşk hikayesi... 

4- Özge Özpirinçci

Kadın dizisindeki performansıyla dramada ne kadar başarılı olduğunu kanıtlayan Özge Özpirinçci ile ağlamanın gerçekten çok yakıştığı adamlardan olan Berk Cankat'ı biraz da bizleri güldürürken izleseydik mesela... Evli ve çocuk bekleyen bir çiftin başından geçen trajikomik ve eğlenceli hallerini anlatan bir sinema filmi güzel olmaz mıydı?

5- Selin Şekerci

Selin Şekerci ile Berk Cankat'ı aynı projede görmek istiyorum diyenler parmak kaldırsın! Aksiyon konulu bir projede görmek istediğim iki oyuncuyu bir de bir arada izlesem değme keyfime! :) 

6- Burak Dakak 

Gülperi adlı dizide rol alan ve oyunculuğuyla çokça konuşulan bir isim olan Burak Dakak ile Berk Cankat'ı abi-kardeş olarak izler miyiz bir gün? Karşılıklı sahnelerini düşünüyorum da umarım olur ilerleyen zamanlarda. 

7- Leyla Lydia Tuğutlu

Kızım dizisinde rol almakta olan Leyla Lydia Tuğutlu ile Berk Cankat'ı bir arada görmek nasıl olurdu sizce? Romantik komedi konulu bir sinema filminde başrolleri paylaşsalardı mesela... 

8- Neslihan Atagül 

Son olarak Dip' te izlemiştik Neslihan Atagül'ü. Neslihan Atagül ve Berk Cankat'ı 70lerde geçen bolca gözyaşı döktüren bir aşk hikayesinde izlesek fena olmazdı sanki. Sizce? 

BONUS 

Pınar Deniz 

Bir Deli Rüzgar'da izlediğimiz Pınar Deniz ile Berk Cankat'ın uyumuna öyle hayran olduk, öyle doyamadık ki! Yeniden yolları kesişsin istiyoruz! Evet aksiyon dolu bir hikayede şehrin en kıdemli hırsızı ile görev aşkıyla yanıp tutuşan genç kadının sevdiği adamın aşkından da yanıp tutuşmasını izlesek mesela! Nasıl olurdu? :) 

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt