The Walking Dead evreninde neler oluyor?

2 dakikada okuyabilirsiniz


The Walking Dead yapımcıları bu sezonun başından beri “Rick Grimes’a veda edeceğiz, yeni sezonda çok acayip gelişmeler olacak!” diye diye izleyenlerini merak içinde bırakmıştı.Andrew Lincoln’un “Bu sezon The Walking Dead’den ayrılıyorum.” açıklaması ile de “Düşen reytinglere böyle mi çare bulacaklar?” sorusu yavaş yavaş yine serinin sevenlerinin kafasını bulandırmaya yetmişti. Ve beklenen bölüm dün akşam yayınlandı. Rick Grimes anılarla dolu dokuz sezonu arkasında bıraktı, bir helikoptere bindi ve gitti. Geride gözü yaşlı Daryl kaldı. Ve birçok izleyicinin kafasında “Şimdi bu adam öldü mü? Kaçırıldı mı? Nereye götürüldü?” soruları oluştu. 

Peki bundan sonra ne olacak? Şimdilik elimizde şu şekilde doneler var.

1- Evet. The Walking Dead evreni genişliyor. Üç film yolda… Filmlerde birçok yeni karakterle, yeni olayla ve “aklımıza bile gelmeyecek” bir takım durumlarla karşılaşacağımız söyleniyor. 2019’da çekimlerine başlanacak filmlerin dizinin sadık seyircisinde nasıl bir etki yaratacağı merak konusu…

2- The Walking Dead evreni genişlerken evrimleşmiş zombiler, “Whisperer” denilen kötü adamlar grubu ve yeni karakterler karşımıza çıkacak. “Whisperer” denilen bu çetemsi oluşumu zombilerle karıştırabilirsiniz zira kendileri zombi gibi görünüyor ve konuşuyorlar. Ancak onların işi zombileri kullanarak toprakları kendi gruplarına dahil etmek…

3- Filmler küçük bütçeli filmler olmayacak. Aksine oldukça büyük bütçeli ve gösterişli filmler bizi bekliyor. Rick Grimes’ın diziye geri dönmesi şu an mümkün görünmüyor. Karakterin tamamen filmlerle desteklenecek bir hikayesi olacak. Bir nevi “spin-off” olarak düşünebiliriz. 

4- Ve Judith… Yeni bir kahraman doğuyor diyebilir miyiz? Seyircinin beklentisi Judith’le beraber dizinin hikayesinde yeni bir pencere açılacağı… Merakla bekliyoruz. 


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı