Instagram'ı kontrol ettiren biri: Alp Navruz

Instagram'ı kontrol ettiren biri: Alp Navruz

Instagram'ı kontrol ettiren biri: Alp Navruz

07 11 2018 Deniz Yüksel
Deniz Yüksel
Deniz Yüksel 07 11 2018

Bu aralar Trt1’de yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde izleyiciyi ekrana kilitleyen Alp Navruz, daha önce Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan karakteriyle ekranlarımızda arz-ı endam etmişti. Kendisini uzun süredir takip eden ve merakla izini süren hayranları için biz de onun Instagram’daki ilgi gören bazı paylaşımlarını derleyelim istedik! Buyurun bakalım!

1- Madem yattım çimene…

Biraz toprak, biraz çimen, biraz da Alp Navruz olunca ortaya bu çıkmış. “Hazır yatmışken neden bir selfie atmayayım takipçilerime” demiş olsa gerek Alp Bey!

2- Kadraja çocuk girerse…

Bir karede çocuk varsa o kare daha da güzelleşir. “İhtiyarlaşan çocuk, çocuklaşan ihtiyar..” diyerek paylaşmış bu fotoğrafı Alp Navruz.

3- Yeşiliyle mavisiyle…

Hayranı olduğun oyuncudan bir günaydın postu görmek gibisi var mı? Alp Navruz’dan da herkese kocaman bir günaydın gelmiş!

4- Atın beni denizlere!

Denizde görmekten mutlu olduğumuz, denize yakışan adamlardan Alp Navruz! Kendisi de bunu gayet farkında bizce!

5- Güzel tatlı bir öpücük!

Alp Navruz otizm farkındalığı için objektifin karşısında. Hayranlarında yakında onlarla olacağının haberini bu pozla veriyor!

6- Sinan Egemen!

Ve karşınızda Fazilet Hanım ve Kızları’nın Sinan Egemen’i, kameranın gözünde! Yeni sezonunu duyururken… Özlediniz, biliyoruz!

7- Okuyorum, o halde varım!

Senaryo mu okuyor, ne okuyor bilmiyoruz ama “winter is coming” dediğine göre o kağıtlarda sağlam şeyler var! Neyse boşverin kağıtları, Alp Navruz’a odaklanalım!

8- Geçen gün yine plazadayım!

Siyah ve beyaz ancak bu kadar güzel olabilirdi! Yükseklerden manzaraya bakıp kahvesini yudumlarken takındığı ciddiyeti sevdik!

9- Tarzız, kapaktayız!

Böylesine bir tarza ve duruşa sahip olunca dergilere kapak olmak da kaçınılmaz oluyor. Alp Navruz da bunu hayranlarıyla paylaşmaktan mutluluk duyuyor!

10- Hayvan sevgisi çok büyük!

Alp Navruz Dünya Hayvanlar Gününü bu pozla kutlamış. Hayranlarının gözünde bir kez daha büyümüş, kocaman olmuş böylece!

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt