Jet Sosyete’nin O Ses Türkiye çekimlerinde neler yaşandı?

1 dakikada okuyabilirsiniz

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Jet Sosyete’nin Çarşamba günü ekranlara gelecek bölümünde izleyiciler, O Ses Türkiye heyecanı yaşayacak. Ozan (Sarp Apak) ve Melike (Aslı Bekiroğlu), fenomen yarışma programına katılırken; Gizem (Gülse Birsel) ve Nazlı (Nursena Yılmaz) da kimsenin beklemediği bir anda kendilerini sahnede bulacak. 

Bölümden yayınlanan eğlenceli kamera arkasında Gülse Birsel esprileriyle, Acun Ilıcalı ve jüri üyeleri Murat Boz, Hadise, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk’e kahkaha dolu anlar yaşattı. Oyuncular, tıpkı gerçek yarışmacılar gibi O Ses Türkiye’nin müzik direktörü ve orkestra şefi Tarık Sezer ile şarkılarına çalıştılar. 

Gülse Birsel’den ‘Para Para Para’, Sarp Apak ile Aslı Bekiroğlu’ndan ‘Hovarda’ ve Nursena Yılmaz’dan ise ‘Beni Benden Alırsan’ şarkılarını dinleyeceğimiz bölümde hangi jüri üyelerinin kime döneceği büyük merakla beklenecek. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.