Netflix’ten aileler ve çocukları için yeni animasyonlar geliyor!

2 dakikada okuyabilirsiniz


Tüm dünyadaki Netflix üyelerinin yaklaşık yüzde 60’ı her ay çocuk içeriklerini izliyor. Hal böyle olunca da Netflix, ÇOCUK bölümündeki içeriklerini daha da zenginleştirmek üzere kolları sıvadı. Çocukların ebeveynleriyle birlikte seyrederken eğlenebilecekleri tam altı yeni animasyon film ve dizi, Netflix içerik kütüphanesine ekleniyor! Tıpkı Netflix’in daha önce yayınlanacağını duyurduğu diğer çocuk ve aile içerikleri gibi bu altı proje de farklı kültürlere, farklı beğenilere ve tabii en küçüğünden en büyüğüne farklı yaş gruplarına hitap ediyor.

“Tek bir tip aile olmadığını biliyoruz. Bu nedenle farklı bakış açılarıyla farklı ailelere yönelik işler çıkaran hikaye anlatıcılarıyla çalışıyoruz” diyen Netflix Çocuk ve Aile İçeriklerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı (Vice President of Kids and Family) Melissa Cobb sözlerini şöyle sürdürdü: “Yeni orijinal animasyon dizi ve filmlerimiz ile ailelerin birlikte vakit geçirebilecekleri, beraberce gülebilecekleri ve paylaşabilecekleri anlar yaratmak istiyoruz.”

İzlemek için biraz sabretmeniz gereken Netflix’in en yeni orijinal animasyon dizi ve filmleri ise şöyle:

1- Maya and the Three AND THE THREE (2021’de Netflix’te)

Jorge Gutierrez’ın (The Book of Life, El Tigre) yazdığı ve yönettiği dizi hayali bir Orta Amerika ülkesinde geçiyor. Bir prensesin üç efsanevi savaşçının yardımıyla dünyayı kurtarma mücadelesi anlatılıyor.

2- My Father’s Dragon (2021’de Netflix’te)

2D animasyon filminin yönetmeni Nora Twomey (The Secret of Kells, The Breadwinner), senaristi ise Meg LeFauve (Inside Out, The Good Dinosaur). Evden kaçan Elmer Elevator ile bir adada esir tutulan ejderhayı kurtarma macerasına balıklama dalıyoruz.

3- GO! GO! Cory Carson (2019’da Netflix’te)

Okul öncesi yaştaki miniklere hitap eden dizinin yapımcıları Alex Woo (Wall•e, Ratatouille), Stanley Moore (Finding Dory, Monster’s University) ve Tone Thyne (Wonder Pets!, The Adventures of Napkin Man!). Hep birlikte araba Cory Carson’ın çocukluğuna gidiyoruz.

4- Kid Cosmic (2020’de Netflix’te)

Yapımcılığını Craig McCracken’ın (The Powerpuff Girls, Fosters Home for Imaginary Friends) üstlendiği dizi kahraman olmak isteyen ve günün birinde bu rüyası gerçek olan bir gence odaklanıyor. Ama ne var ki işler umulandan farklı gidiyor…

5- Trash Truck (2020’de Netflix’te)

Yapımcı koltuğunda Max Keane (Dear Basketball), Glen Keane (The Little Mermaid, Aladdin, Beauty and the Beast) ile Gennie Rim (Dear Basketball) oturuyor. Animasyon dizisi, altı yaşında ve inanılmaz bir hayal gücüne sahip bir erkek çocuğunun en iyi arkadaşının eğlenceli hikayesini anlatıyor.

6- The Willoughbys (2020’de Netflix’te)

Kris Pearn’ün (Cloudy With A Chance of Meatballs 2) kaleme aldığı CG animasyon filminin kahramanları, aileleri tarafından terk edilen Willoughby kardeşler. Dört çocuk tek başlarına ayakta kalmayı öğreniyor…


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı