Hangi genç oyuncuları partner olarak görmek isterdik?

3 dakikada okuyabilirsiniz

Kimini minik rollerde gördük, kimini başrol olarak izledik. Kiminin dizisi hala devam etmekte, kimi yeni rolüyle zirveye doğru yürümekte… Hangi isimleri aynı projede birlikte izlemek isterdim/k? Bir göz atalım mı? 🙂 

1- Eslem Akar & Burak Dakak

Eslem Akar Avlu, 4N1K İlk Aşk adlı dizilerde rol aldı ve yeni dizisiyle çok yakında ekranlara dönecek. Ezel, Benim Adım Gültepe, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi dizilerde rol alan ve Gülperi’deki rolüyle son zamanlarda çok konuşulan bir isim olan Burak Dakak ile birlikte izlesek nasıl olur sizce? Dram hikayelerine yakışan iki genç ismi yine dramatik bir hikayede izlemek güzel olabilirdi.

2- İlayda Alişan & İdris Nebi Taşkan

Beş dizide rol almış, şu an ise Çukur’da Akşın karakterine hayat vermekte olan İlayda Alişan ile Arkadaşlar İyidir ve Fazilet Hanım ve Kızları’nda izlediğimiz İdris Nebi Taşkan’ı aynı projede görsek sizce de pek uyumlu olmazlar mıydı?

3- Miray Daner & Aytaç Şaşmaz

 

Çocukluğundan beri ekranlarda gördüğümüz Miray Daner son yılların aranan oyuncularından oldu. İlk dizisi olan Söz’de yıldızı bir anda parlayan Aytaç Şaşmaz’ı Miray Daner ile izlemek hem gözümüzü, hem gönlümüzü oyunculuk performansı bakımından doyururdu diye düşünüyorum. Belki bir gün! 

4- Leyla Tanlar & Baran Bölükbaşı 

Leyla Tanlar’ı Paramparça, Mehmed: Bir Cihan Fatihi’nde izledik. Şimdilerde yeni dizi Şahin Tepesi’ni kariyerine ekledi. Genç oyuncuyu Adı Efsane, Sevda Bahçesi, Servet gibi dizilerde rol alan Baran Bölükbaşı ile birlikte aynı hikayede izlesek nasıl olurdu?

5- Mert Yazıcıoğlu & Elif Doğan 

Mert Yazıcıoğlu Karagül, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Mehmed: Bir Cihan Fatihi gibi dizilerde rol aldı. Şimdilerde Bir Litre Gözyaşı’nda izlemekte olduğumuz yetenekli oyuncuyu; Aşk Laftan Anlamaz, Hayat Bazen Tatlıdır, Çukur, Darısı Başımıza gibi projelerde izlediğimiz Elif Doğan’la birlikte izlesek güzel olmaz mı?

6- Ezgi Şenler & Efekan Can

Bodrum Masalı ve Nefes Nefese’de rol aldı Ezgi Şenler… Ufak Tefek Cinayetler’de Serhan karakteriyle izlemekteyiz Efekan Can’ı. İlerleyen zamanlarda partner olarak izlesek hiç fena olmazdı! 🙂 

7- Afra Saraçoğlu & Burak Yörük

Fazilet Hanım ve Kızları ile Afra Saraçoğlu’nun, 4N1K İlk Aşk ile de Burak Yörük’ün yıldızı parladı. İkiliyi bir gençlik filminde partner olarak izlesek çok uyumlu olabilirlerdi bence. Ne dersiniz? 

8- Deniz Can Aktaş & Özgü Kaya 

Avlu dizisinin psikopat Alp’i Deniz Can Aktaş ile Mehmetçik Kutlu Zafer’in Zeynep’i Özgü Kaya’yı ilerleyen zamanlarda birlikte izlemeliyiz kesinlikle!

9- Emre Bey & Miray Akay 

Adı Efsane ve Elimi Bırakma dizilerini kariyerine ekleyen Emre Bey ile birçok farklı dizide rol alan ve şimdilerde Bizim Hikaye’de rol almakta olan Miray Akay’ı bir projede izlesek fena olmazdı diye düşünüyorum. Belki macera dolu bir gençlik dizisi, belki de dramatik olayların bol olduğu bir sinema filmi… 

10- Melisa Şenolsun & Serhan Onat 

Tatlı Küçük Yalancılar, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Nefes Nefese gibi projelerde izledik Melisa Şenolsun’u… Muhteşem Yüzyıl, Mayıs Kraliçesi, Bodrum Masalı ve Meryem gibi dizilerde de Serhan Onat rol aldı. İki isimde çok yetenekli, belki bir gün bir arada görürüz onları… Benimle aynı fikirde olan yetkililer varsa tabii, umarım vardır! 🙂 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.