İlişki Durumu Karışık’ta Her Şey Karmakarışık!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Geçtiğimiz hafta İlişki Durumu Karışık’a Ayşegül’ün aşk itirafı ve Can’ın şaşkın bakışları damga vurmuştu. Yeni bölüm fragmanında ise aşk dörtgenleri ve Can’ın gülümseten sahneleri dikkat çekiyor. Elif’le görüşmesine ambargo koyulan Can, menajerinin Ayşegül ile evlerinde bir çekim ayarlanması isteğini kabul ediyor fakat büyük bir sorunu var: Ayşegül’ü ikna etmesi gerek!

Fotoğraf: Show TV

Ayşegül’ün ise bu çekimi kabul edebilmesi için bir şartı var! Can’ın temizlik yaptığı sahneler, görünüşe bakılırsa hepimizi güldürecek.

Fotoğraf: Show TV

Öte yandan, karmakarışık ilişkiler arasında bir aşk itirafı daha geliyor! Ayşegül bu itiraf karşısında oldukça şaşırıyor.

Fotoğraf: Show TV

Can ise Ayşegül’ün Murat ile görüşmesinden oldukça rahatsız. İş için bile olsa bu görüşmeleri yasaklıyor!

Fotoğraf: Show TV

Menajerinin Can’a koyduğu ambargodan haberdar olan Elif, şimdi ne yapacak? Can, Ayşegül’ü kıskanmaya başlıyor sanki! Murat ise Can ve Ayşegül evliliğinin formalite olduğunu öğrenmişe benziyor. İlişki Durumu Karışık’ın 7.Bölüm fragmanına gel beraber bakalım;

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.