Hatırla Gönül ile Tanışmaya Ne Dersin?

Hatırla Gönül ile Tanışmaya Ne Dersin?

Hatırla Gönül ile Tanışmaya Ne Dersin?

21 08 2015 Gökçenur Taşkıran
Gökçenur Taşkıran
Gökçenur Taşkıran 21 08 2015

Star TV’nin uzun süredir hazırlıklarını sürdürdüğü iddialı dizi Hatırla Gönül’ün çekimleri başladı. Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak Hatırla Gönül dizisiyle yeni sezonda ekranlarda olacak. 

 

Fotoğraf: Star TV

Son olarak iki sezon boyunca Star’da yayınlanan Aramızda Kalsın dizisinde rol alan güzel oyuncu Gökçe Bahadır, bir hemşireyi canlandıracağı Hatırla Gönül dizisi için saçlarını boyatarak imaj değiştirmişti. Ekim ayında Star TV’de başlayacak olan Hatırla Gönül dizisinden ilk fotoğraflar da yayınlandı. Dizinin ilk fragmanı da önümüzdeki haftalarda yayınlanacak.

 

Fotoğraf: Star TV

Bahadır, iki erkeğin tutkulu aşkı arasında sürüklenirken, hafızasıyla birlikte tüm anılarını, kimliğini ve sevdiği adamı yitiren bir kadın olan Gönül karakterini canlandıracak. Engin Öztürk ise kaybettiği oğlunun intikamı ile yıllar sonra aşkı bulduğu kadın arasında seçim yapmak zorunda kalan Yusuf rolüyle ekrana gelecek. Tekin rolünü üstlenen Onur Saylak, sahip olduğu tüm güce ve tutku dolu aşkına rağmen, sevdiği kadını kaybetmekle yüzleşince tehlikeli kararlar almanın eşiğine gelen bir adamı oynayacak.

 

Fotoğraf: Star TV

Bir yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalışılan projenin Ekim ayı gibi ekrana gelmesi planlanıyor. Muhteşem oyuncu kadrosu ve senaryosuyla Hatırla Gönül dizisini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kaynak: Star TV

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt