Meryem Uzerli’nin Derdi Ne?

1 dakikada okuyabilirsiniz

Son olarak “Cesaret” ismiyle yayınlanacağı açıklanan dizide sular durulmuyor sevgili izleyici. Tabii ki bu krizlerin tek bir ismi var; Meryem Uzerli. Tükenmişik sendromu yaşadığını açıkladıktan sonra Muhteşem Yüzyıl’a veda eden ve yaklaşık iki sene sonra Türkiye’ye dönen oyuncu, Star TV’nin yeni sezon için çektiği tanıtım filmi çekimlerine katılmadı. Acunn.com’da okuduğumuz haberin detayı ise şu şekilde;

 


Fotoğraf: Elidor Reklam Çekimleri

“Murat Yıldırım ile kamera karşısına geçmeye hazırlanan güzel oyuncu dizinin tanıtım çekimlerine katılmayınca kriz çıktı. Meryem Uzerli, 1 yıl önce Türk Arap ortak yapımı şirketle dizi anlaşması yapmıştı. Dizinin geçen mart ayında yayınlanması planlıyordu. Bu nedenle Alman asıllı oyuncu Star TV’nin 2015’e girdiğimiz ilk dakikalarda ekrana gelen tanıtım filmi için kamera karşısına geçti. Ancak dizinin birden fazla ekibe yazdırılan senaryoları beğenilmeyince yayın tarihi eylüle ertelendi. Önceki gün dizinin yayın kanalı Star TV’nin tanıtım çekimleri vardı. Ancak Uzerli, çekimlere katılmadı ve Murat Yıldırım’ı tek başına bıraktı. Meryem Uzerli’nin sürekli ertelenen proje nedeniyle yapım şirketine “Beni artık azat edin, anlaşmayı iptal edelim” dediği ve dizide oynamaya pek de gönüllü olmadığı öne sürüldü.”

 


Fotoğraf: Muhteşem Yüzyıl

Bu söylenenler şimdilik dedikodu boyutunda olsa da yaklaşık bir yıldır çıkan haberlerden anladığımız bir şey var, Meryem Uzerli gerçekten de bu projeye gönüllü gibi görünmüyor. Sen ne dersin? 

Kaynak: Acunn

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.