Ekranların Yeni Jönü: Burak Deniz

2 dakikada okuyabilirsiniz

Bazı yıldızlar vardır, ışıkları ne kadar uzakta olurlarsa olsun göz kamaştırmayı başarır. Henüz çok az projede yer almış olmasına rağmen, oynadığı karakterlerle bütünleşen, duyguyu çok iyi yansıtmayı başarabilen 1989 doğumlu genç oyuncu Burak Deniz’in ışığı da kısa sürede herkes tarafından fark edildi.

 

Fotoğraf: Star TV

Oyunculuğa, 2011 yılında yayınlanan Kolej Günlüğü isimli diziyle başlayan Burak Deniz’e dizide, Furkan Andıç ve Ahsen Özgenç eşlik etti. Bu projesi ile adım attığı oyunculuğa tutkuyla bağlanan Burak Deniz, 2012 yılında Kanal D’de yayınlanan Sultan isimli dizide Tarık karakterini canlandırdı.

 

Fotoğraf: TNT

Tüm bu rollerden sonra, belki de kendisini kanıtlaması için en büyük fırsat olan Kaçak dizisinden bir teklif aldı. Yakışıklı oyuncu, dizide Burak Topçuoğlu karakterine başarıyla can vererek adından söz ettirmeyi başardı. Gösterdiği performans sayesinde Star TV’nin fenomen dizisi Medcezir’e Aras rolüyle dahil oldu.

 

Fotoğraf: ATV

Şimdilerde ise Star TV’nin başarılı uyarlama dizisi Tatlı Küçük Yalancılar’da Toprak karakterine can veren Deniz, yakışıklılığı ve başarılı oyunculuğuyla çok büyük bir hayran kitlesi kazandı. Büşra Develi’nin canlandırdığı Selin karakteri ile Toprak’ın aşkı, sosyal medyaya bomba gibi düştü. Kısa sürede Burak Deniz, herkesin konuştuğu, beğendiği ve takip ettiği oyuncular arasına girdi.

 

Fotoğraf: Star TV

Türk televizyonlarının aranan genç ve başarılı oyuncu kontenjanına çoktan ismini yazdıran Burak Deniz, gelecekte ismini sıklıkla duyacağımız bir jön olma yolunda ilerliyor. Kim bilir, belki bir gün ülkemizi dünya çapında temsil eden oyunculardan biri oluverir.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.