Ütopya’da Sular Durulmuyor, İşler Çığrından Çıkıyor!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Ütopya ’da bu haftanın dokunulmazları Kurretülayn, Serkan, Semih ve Tuncay oldu. Dokunulmazlıkların ardından elenme adayları belirlendi. Noyan, Altar ve Murat elenmeleri için aday gösterildiler. Bu adaylar arasından sürpriz bir isim çıkmadı ve tahmin edildiği gibi Noyan yarışmaya veda etti.

 

Fotoğraf: Ütopya Twitter

Noyan, lider adayı olarak girdiği yarışmada Tuncay destekçisine dönüşünce kaçınılmaz son gerçekleşti. Elendikten sonra açıklamalarda bulunan Noyan, duygusal biri olduğunu ve iyi bir yarışmacı olmadığını kabul etti. İyi bir yarışmacı değildi ama karşı gruptan Murat’ın da söylediği gibi iyi bir insandı. Bütün yarışmacıların birbirlerini bitirmeye çalıştığı bir ortamda duygusallığa yer olmadığı ispatlanmış oldu.

Elenme adaylarının belirlendiği gece Kurretülayn sinir krizi geçirdi. Kendisini banyoya kilitleyip duvarları yumruklayan yarışmacıyı kimse sakinleştiremedi. Toparlandıktan sonra bu hale gelmesinin nedeninin Murat olduğunu söyledi. 

 

Fotoğraf: Ütopya Twitter

Kurretülayn’ın neden böyle bir şey yaptığına kimse anlam veremedi ama bu grupta bir süredir çok ilginç olaylar yaşanıyor. Ayrılmalarına rağmen Semih’in Kurretülayn’la ilgilenmeye devam etmesi, ikilinin ayrılığı önceden planladıklarını düşünmemize neden oluyor. Elenme gecesi en çok merak edilen sorulardan biri de Kurretülayn ve Altar’ın Murat’ı yazıp yazmayacaklarıydı. Murat’ı yazmadılar ve davalarından vazgeçmeyeceklerini söylediler. Kurretülayn kendisine sinir krizi geçirten, ilişkisinin bitmesine neden olarak gösterdiği Murat’ı yazmayarak olayların içeride başka bir boyutta tasarlandığını ispatlamış oldu. 

 

Fotoğraf: Ütopya Twitter

Baştan beri enteresan stratejiler belirleyerek ilerleyen grubun planları ayaklarına dolanmaya başlayacak aşamaya geldi. Elenme sırası tekrar bu gruba geçtiğinde halının altına gizlenenler bir bir ortaya çıkacak.
Noyan’ın elenmesinin ardından Tuncay daha güçlü bir oy potansiyeline sahip oldu. Bu aşamadan sonra yalnızca kendisi için oy isteyen Tuncay, bu hafta da dokunulmaz olabilir ama Buket’le birlikte hareket etmesi olumsuz tepkiler almasına neden oluyor.

Fotoğraf: Ütopya Twitter

Yakın tarihte Buket, Meral ve Dilay gibi yarışmacılar Ütopya ’ya veda edebilir ama artık ün sırasına göre eleme istemiyoruz. Mesela haftaya birden Murat elensin böyle mi planlamıştık reis diyerek bütün sırları açığa döksün. Sonra Bahadır gitsin heyecanlı bir eleme günü yaşansın istiyoruz çok mu şey istiyoruz? Seyirci olarak devlerin mücadelesinin sabırsızlıkla başlamasını diliyoruz. Haftaya bu hayalimiz gerçekleşecek mi merakla bekliyoruz.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.