Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın Dizisi İptal Mi Oldu?

1 dakikada okuyabilirsiniz

Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın başrollerinde olacağı “Cesaret” dizisi hakkında yaşanan bir kriz daha ortaya çıktı. İddialara göre, 03 Medya’nın Arap ortakları dizinin hala çekimlere başlamaması ve krizlerin yaşanması sebebiyle projeden çekilme kararı aldı. Habertürk ve Akşam‘da yayınlanan haberin ortak metni şu şekilde;

 


Fotoğraf: InStyle

Meryem Uzerli’nin Murat Yıldırım’la başrolü paylaşacağı yeni dizisinin çekimleri bir türlü başlamayınca yapım şirketinin Arap ortaklarının projeden çekilme kararı aldığı iddia edildi.Şirkete sunulan dokuz senaryodan hiçbiri kabul görmedi. Proje hayata geçmeyince, Uzerli’ye peşin para ödeyen şirketin Arap ortağı MBC’nin diziden çekilme kararı aldığı iddia edildi. Yayıncı kanal Star TV’nin ise yapım şirketine destek vereceğini bildirdiği öğrenildi.”

 


Fotoğraf: Kelebek Hürriyet

Proje haberleri ortaya çıktığından beri çok konuşulan ancak sürekli kriz ve olumsuz haberlerle anılan Cesaret yayın hayatına başladığında bu durumlar projeyi kötü etkiler mi merak ediyoruz. Zira Meryem Uzerli’nin kazandığı sempatiyi kaybettiği, Murat Yıldırım’ın işten defalarca affını isteyip ayrılmak istediği gibi dedikodular kulislerde gezinmeye devam ediyor. Ne diyelim bekleyip göreceğiz.

Seni ankete alalım. Sence kod adı “Cesaret” başlayabilirse, başarılı bir proje olacak mı?

 

 

 

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.