Kermit’in Yeni Kız Arkadaşıyla Tanışmaya Hazır Mısınız?

2 dakikada okuyabilirsiniz

Kermit ve Miss Piggy’nin ayrılığını duyduğumuzdan beri içimiz biraz buruk… Böyle efsane bir çiftin ayrılmasından dolayı yaşı yeten-yetmeyen her The Muppet Show hayranı bu mevzudan biraz etkilendi. Tabii bu ayrılıktan sonra yeni birilerinin Kermit ve Miss Piggy’nin hayatına gireceğini biliyorduk. Ve beklenen cevap geldi: Denise The Pig Kermit’in hayatına girdi! 

 


Fotoğraf: ABC

Denise’i size nasıl anlatsak? Kıvrımlı, kızıl-kahve saçlı ve sıcakkanlı biri. Bir zamanlar The Muppet Show’da kendine yer bulan Spamela Hamderson’un “yeni versiyonu” diyebileceğimiz Denise bir Pamela Anderson parodisi idi. Gerçi resmi açıklama olarak “çıktıklarını” açıklamasalar da bu yakın arkadaşlığın bir cinsel çekim taşıdığı kesin! Kermit bir Hollwwood ünlüsü olarak “evet var bi ilişkim aşk değil, işte yakın bir arkadaşlık!” filan dese de biz bu numaraları yemiyoruz yeşil renkli dostum! 

Tabii ki ben bu kadar üzerine yazarken ülkemizde çok ses getirmese de dünyada Denise The Pig büyük ses getirdi. Twitter kullanıcılarının kimi o kadar güzel şeyler yazdı ki azıcık İngilizceniz varsa bile sesli gülmemeniz söz konusu değil. Gelin o tweetlerin bir kısmına şöyle bir bakalım. 

 

Söylemeden geçemeyeceğim buna sesli güldüm hatta gözlerimden yaşlar geldi! Benzerlik göz ardı edilecek gibi değil!

 

Bu benzerliğe de şapka çıkarıyor, kuklamızın hakkını veriyoruz. 

 

Burada “hala sen Miss Piggy’nin tweetlerine mi bakıyorsun!” çemkirmesini görebilirsiniz!

 

Burada dünyanın en çok izlenen kanalı E!’nin hakkını vermeden geçmeyelim! Bizce de Miss Piggy çok canlar yakacak! 

 

Fotoğraf: ABC

Kermit ve Piggy barışır mı? Birbirlerini özlerler mi? Yoksa Denise ile yeni bir efsaneye mi imza atılacak? Tek bildiğim The Muppet Show’un yeni bölümleriyle geri döndüğü ve bunun beni çok mutlu ettiği! Sen de yeni haberleri takip etmek, dizinin takipçisi olmak için bizimle yola devam et! Söz veriyorum, çok eğleneceğiz.

Kaynak: Uproxx

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.