Kızlar Barış’ı Bulabilecek Mi?

2 dakikada okuyabilirsiniz

Barış’ın yaralı bir halde ortadan kaybolmasıyla birlikte Hande için kabus dolu saatler başlamış olur. Onu tekrar görmek istiyorsa kendisinden istenenleri eksiksiz yerine getirmelidir. İlk görevi, evlerinin salonundaki suç izlerinden kurtulmak olmalıdır.

 

Fotoğraf: Star TV

Toprak, uzun zamandır Janset tarafından kandırılıyor olmanın şoku içindedir. Janset ise yaptıklarının gerekçelerini anlatarak Toprak’ı ikna edecektir. Toprak, ilk kez olaylara onun gözünden bakmaya çalışacak ve Janset’in daha önce kimseyle paylaşmadığı bir takım gerçekler kafasını karıştıracaktır.

 

Fotoğraf: Star TV

Barış’ı arama çalışmalarına dahil olan Eren, daha önce de telefonda konuştuğu ve yardım aldığı kişiyle bu defa yüz yüze buluşurken kızlara A’dan ikinci talimat gelir. A.’nın Barış’a karşılık istediği şey, ne yazık ki artık sahip olmadıkları bir şeydir. Barış’ı sağ salim görmek istiyorlarsa, onu bulmalı ve söylenen yere bırakmalıdırlar.

 

Fotoğraf: Star TV

A’nın fidye talebi, dört kızı önce Cesur’a sonra da Selin’in ailesine yönlendirir. Selin arkadaşlarıyla beraber, kaybettiği şeyi bulma umuduyla eve geldiğinde, kötü bir sürprizle karşılaşır. Ilgaz ve Melisa geri dönmüştür ve ailede bomba etkisi yaratacak bir haberleri vardır.

 

Fotoğraf: Star TV

Toprak ile Janset, Janset’in geçmişe dair hatırladığı bir anının peşine düşerek, bir akıl hastanesine giderler. Janset’e göre A’ya ulaşmanın yolu bu akıl hastanesinden geçmektedir. Burada yaptıkları araştırma sonucu hiç beklemedikleri bir isme ulaşacaklardır. Kızlar A’nın isteğini yerine getirmeye çalışırken Güven engeline takılırlar. Güven’in kurduğu pusu işlerin daha da karışmasına, A’nın sinirlenmesine sebep olacak ve Barış için tüm umutlarını kaybettirecektir.

 

Fotoğraf: Star TV

Saatler boyu birkaç koldan Barış’ı arayan herkesin çabası boşa gidiyor gibidir. A zannettiklerinden çok daha farklı bir oyun oynamaktadır sanki. Sonunun iyi bitmesini planlamadığı bir oyun.

Fotoğraf: Star TV

Bölüm fragmanlarını izlemiş miydin? Onları da şuraya bırakalım;

Peki geçen bölüm N’olmuştu? Kısa özetimizle tekrar hatırlamaya ne dersin?

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.