Tatlı Küçük Yalancılar Sevenlerinin Dikkat Çeken Çalışmaları!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Tatlı Küçük Yalancılar, kuşkusuz ki; yaz sezonunun dikkat çekici yapımlarından biri. Bölümler geçtikçe hem oyuncuların, hem de canlandırdıkları karakterlerin koskocaman bir hayran kitlesi oluştu.

Bu hayran kitlesi, yeteneklerini ve sevgilerini katarak oluşturdukları çalışmaları sosyal medyada paylaşıp, bizlere adeta bir görsel şölen sunuyor. Biz de bu çalışmaların birkaçını sizler için derledik. Buyrun beraber inceleyelim:

 

Toprak ve Selin çifti, belki de dizide en büyük hayran kitlesine sahip olan çift. İkilinin görsel uyumu bir yana, hikayelerinin sıra dışılığı da izleyiciyi onlara çeken büyük bir etken. Çiftin bakışlarının güzelliği ise hepimizi eritecek cinsten.

 

Hikayesiyle olduğu kadar, repliklerinin çarpıcılığıyla da dikkat çeken dizi, adeta hepimize hayat dersi veriyor. Açelya’nın hayali bile böylesine derinlikli konuşabiliyorken, gerçeği fırlayıp gelse kim bilir neler olur…

 

Geçmiş sahnelerin flashback olarak gösterilmesi, bazı seyircilerin Toprak&Açelya sahnelerine ilgisinin artmasını sağladı. Açelya’yı mezarından çıkartıp Toprak ile sevgili olmalarını isteyecek kadar büyük bir ilgi desek yeridir!

 

Toprak ve Selin’in derin bir tutkuya sahip olan aşkları, adeta şiir dizelerinden fırlamış gibi! Her dokunuşları yara, her bakışları derin…

 

Bir uyarlama dizi olan Tatlı Küçük Yalancılar’ın orijinalindeki karakterlerden Spencer Hastings ve bizim Selin Güçlü’müz hem görünüş olarak, hem de karakterlerin paralelliği olarak dikkat çekiyor.

 

Dizinin tüm karakterlerini içine alan bu fan-made videolar, kurgularıyla ve şarkı seçimleriyle adeta büyülüyor!

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.