The Leftovers’ın Yeni Sezonunda Mucize Aranıyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz


Tom Perrotta’nın Kalanlar adlı romanından uyarlanan HBO dizisi The Leftovers’tan bir poster, bir de yeni fragman yayınlandı. Posterden anlaşılacağı üzere yeni sezonun mottosu: Yeniden başla!

 

Fotoğraf: HBO

Paylaşılan 1,5 dakikalık fragmanda ise yeni sezonun yeni bir başlangıç olduğunu ve bizi daha çok karmaşanın beklediğini görüyoruz.

 

Kevin ve Nora artık beraberler ve yeni bir başlangıç için artık başka bir kasabadalar. Kasabanın adı ise arayışlarını karşılar nitelikte: Mucize. Bir aile olmaya çalışan en azından öyle görünen Kevin ve Nora aradıkları mucizeyi dünyanın %2’sinin kaybolduğu olaydan ayrı tutulan Mucize kasabasında bulabilecekler mi? Kevin ilk defa “güvendeyiz!” dese de vaziyet hiç de onu göstermiyor. Zaten sonrasında çok büyük bir hata yaptıklarına ve planınının bu olmadığına dair ifadeler duyuyoruz kendisinden.

 

Fotoğraf: HBO

2. Sezonunun ilk fragmanını şuradan izleyebileceğiniz The Leftovers 4 Ekim’de geri dönüyor. Dizi ile ilgili daha fazla haber ve içerik için The Leftovers sayfamızı takibe almayı unutma!