Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel Bir Arada!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Geçtiğimiz senenin en çok sevilen gençlik dizilerinden biri olan Kiraz Mevsimi, bu seneye de damgasını vuracak gibi. Masum, tutkulu, eğlenceli kimi zaman melodramın zirvesinde yaşayan aşıklar Öykü ve Ayaz’ı (diğer bir deyişle ÖyAz’ı) bilhassa gençler çok seviyor, aileler de onların bu tatlı aşkını izlemeyi tercih ediyor. Malumunuz yeni sezon öncesi hem bir hatırlatma, hem de güzellik olsun diye dergi çekimleri modadır. ÖyAz da yani Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’da haftalık moda dergisi Grazia’nın kapağına konuk oldular. Kapak kadar açıklamaları da konuşuldu. Önce bir fotoğraflara bakalım, sonra açıklamaya geçeriz.

 


Fotoğraf: Grazia

 


Fotoğraf: Grazia

 


Fotoğraf: Grazia

 


?Fotoğraf: Grazia

 


Fotoğraf: Grazia

 


Fotoğraf: Grazia

 


Fotoğraf: Grazia

 


Fotoğraf: Grazia

 

Röportajın bugün gazetelere düşen ve en dikkat çeken tarafı ise ikiliden gelen ilişki açıklamasıydı. Bakalım Özge Gürel ne demiş? Milliyet‘te çıkan haberdeki açıklamanın satır başları şöyle;

Setten önce Serkan’la yakındaki kafede bir şeyler atıştırmıştık.Üşüdüğüm için üzerimde hem kendi montum hem de Serkan’ınki vardı. İki kapüşon taktım diye ‘Tanınmamak için ne hallere girdi’ yazdılar. İkimizin de hayatında kimse yok.”

Hayranları bu açıklamadan memnun oldu mu ya da üzüldüler mi şimdilik bunu bilmiyoruz. Bildiğimiz bir şey var, ekranın ışığı en güzel parlayan çiftlerinden biri onlar ve gerçekten çok yakışıyorlar. 

Kaynak: Grazia

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.