Bölüm Sonu Dedikodusu: Ütopya’da Sona Bir Kala!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Ütopya’da duyguların tavan yaptığı bir bölümün sonunda finalistler belli oldu. Eleme gecesinin unutulmaz anlarını ve finale bir adım kala yarışmaya veda eden Kurretülayn ve Serkan’ın Ütopya maceralarını gelin hep birlikte inceleyelim.

 


Fotoğraf: tv8

Altar’ın veda ettiği günün akşamında Ütopya’ya bir mektup geldi. Mektupta aynı akşam bir yarışmacının daha eleneceği yazıyordu. Yarışmacılar şaşkınlıkla eleme anını beklediler. Altar’dan sonra Ütopya’dan ayrılan isim Kurretülayn oldu. Final haftasında üç gün üst üste dokunulmaz olan Kurretülayn, finale gideceğini düşündüğü için büyük bir şok yaşadı. Elenmeyi hiç beklemeyen yarışmacıyı ilişkisini dondurma kararı alan sevgilisi Semih teselli etti. Semih, son anlarda Kurretülayn’ın gönlünü almaya çalıştı, ona sarılıp ağladı ama dondurulan ilişkinin kırgınlığı nedeniyle buzlar erimedi. Kurretülayn’ın Ütopya macerasına geri dönersek iki ayrı profille karşılaşıyoruz. Yarışmanın ilk döneminde Semih’in sözünden çıkmayan Kurretülayn, elenip geri döndükten sonra uğradığı haksızlıkları dile getirmeye başladı. İlk dönemde Semih’in kazanması için uğraşan yarışmacı ikinci dönemde kendisi için mücadele etti. Kurretülayn, yarışmada en çok problemi kendi grubundaki arkadaşı Murat’la yaşadı. Murat’ın ilişkisini bozmaya çalıştığını iddia eden yarışmacı tavrından ödün vermedi. Semih’in yanında olmak için çaba harcayan iki yarışmacı da sonunda elendi ve finale Semih kaldı.

 

Kurretülayn’ın vedasından bir gün sonra gelen mektupla Serkan’ın elendiği açıklandı. Serkan Ütopya’dan ayrılmadan önce annesi için yazdığı bir metni gözyaşları eşliğinde okudu. Bir seneye yakın bir süredir aileleriyle vakit geçiremeyen finalistler de bu mektuptan oldukça etkilendiler. Serkan’ın Ütopya macerasını incelediğimizde ise finalist olabilecek bir yarışmacının yaptığı hata nedeniyle kendisine nasıl zarar verdiğini görüyoruz. Ütopya’nın ilk günlerinden beri çalışkanlığı, ölçülü tavırları ve güçlü duruşuyla finale göz kırpan Serkan grup içindeki notlaşma kriziyle kendi sonunu hazırladı. Bu krizin meydana gelmesinde grup içindeki birçok yarışmacının da payı vardı ama sorumluluk Serkan’a kaldı ve yarışmadan elendi.

 


Fotoğraf: tv8

Elendikten sonra geri döndüğünde notlaşma krizindeki diğer dengelere açıklık getirdi ve uzun bir süre dokunulmazlık aldı. Serkan’ın finalist olmasının önündeki tek engel daha önce elenmiş olmasıydı. Elenen bir yarışmacının finalist olması fikri karşısındaki rakibinin doğrudan birinci olarak görülmesine yol açacağı için Serkan finalist olamadı. Ütopya’da düzenlenen olimpiyat oyunlarını kazanan Serkan hakkında Survivor’a katılacağı yönünde dedikodular çıkıyor. Ütopya’dan Survivor’a hangi yarışmacılar transfer olacak merakla bekliyoruz.

Semih ve Tuncay’ın finalist olduğu Ütopya, Pazar akşamı yapılacak finalle sona erecek. Finaldeki gelişmeleri ve kazananı Ütopya’nın bölüm sonu dedikodusunda sizlerle paylaşacağız.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.