Bölüm Sonu Dedikodusu: Kiraz Mevsimi 52. Bölüm

2 dakikada okuyabilirsiniz

Bütün bir yaz sezonunu sabırsızlık içinde geçirdiğimiz, Öykü’nün beyaz atla terk ettiği nikahtan sonra neler olduğunu merak etmekten tırnaklarımızı yiyip bitirdiğimiz gerçeklerini ortaya koyduk ve Kiraz Mevsimi’nin dönüş bölümü için ekran karşısında güp güp eden bir yürekle yerimizi aldık. Peki bölümden umduğumuzu aldık mı? Gel, beraber dedikodusunu yapalım!

 

Fotoğraf: FOX TV

En çok merak ettiğimiz cepheden başlayalım o zaman; ÖyAz cephesinden. Geçen sezon gelinlikler içinde Ayaz’ın karısı mı olacak, yoksa beyaz at üstünde kaçacak mı diye beklediğimiz Öykü, İtalya sokaklarında karşıladı bizi. Bir an Ayaz ile beraberler sandıysak da kısa bir süre içinde evli oldukları halde ayrı ülkelerde yaşadıklarını öğrendik. Hem de hiç tahmin etmeyeceğimiz bir sebepten; Öykü’nün, Ayaz’ın ona olan aşkından şüphe duyması yüzünden. Yalan yok, benzin istasyonunda şaşkın bakışlarla Öykü’yü uğurlayan Ayaz kadar şoke olduk biz de. Birbirinden ayrı acı çeken, fakat etrafa bunu belli etmemeye çabalayan çiftimize ise kahrolduk.

 

Fotoğraf: FOX TV

Tüm bunlar olurken, Öykü ve Ayaz’ın ayrı kalmasını kabullenemeyen Şeyma, Mete, Burcu ve Emre genç aşıkları İtalya’da buluşturmak için kolları sıvadılar. Önce Öykü’nün annesinden açık adresini alıp, sonrasında Ayaz’ı İtalya’ya gönderen Şeyma ve Mete, bu buluşmanın ikisi için de harika bir sürpriz olacağından emindi. Fakat onlardan kilometrelerce uzaktaki çiftin durmadan didiştiklerinden habersizlerdi. Monica’nın da yardımıyla iki inatçı keçi bir Roma’da buluşunca daha fazla aralarındaki aşka karşı koyamadılar tabii ki. Roma sokaklarında el ele, göz göze yaşayamadıkları balayını geçiren Öykü ve Ayaz, tutkuyu iliklerine kadar yaşarken, biz kendimizi çocuklarının mürüvvetini görmüş anneler gibi ekrana göz kırpıştırarak bakarken bulduk.

 

Fotoğraf: FOX TV

İstanbul’a ayak basar basmaz kendilerini İlker ve Sibel’in boşanma duruşmasında bulan Öykü ve Ayaz, kargaşadan kurtulup yeni evlerine adım attıklarında bomboş olmasına rağmen tüm evi romantizmle doldurmayı başardılar. Sabah uyandıklarında ise yeni bir problem onları bekliyordu; Önem, artık Öykü’yle çalışmak da, onu oğluyla evli görmek de istemiyordu. Hem işsiz kalan, hem de evliliğine açık tehdit alan Öykü, hiç beklenmedik bir anda gelen telefonla hepimizi şoke edecek bir pozisyona yerleşti. İtalya’da tanıştığı ve çok sevdiği Nazmi Bey, ölmeden önce bir vasiyette bulunmuştu; kurduğu ve büyüttüğü Atlantis Moda Evi, artık kızı gibi sevdiği Öykü’nündü. Tüm hayali Atlantis’i satın almak olan Önem ise safdışı bıraktığını sandığı Öykü’yü patron koltuğunda görünce adeta küçük dilini yuttu. Peki bu durum Ayaz’ı annesi ve Öykü arasında bırakır mı? Esen soğuk rüzgarlar bizi şimdiden üşütmeye yetti!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.