Sinemanın Unutulmaz 5 Karakterini Canlandırabilecek 5 Türk Oyuncu!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Sinemada oynadıkları karakterlerle hafızalarımıza yer edindiler. Öyle ki; oynadıkları karakterlerle onları bütünleştirdik, onlardan başka kimse o karakteri canlandıramayacakmış gibi geldi. Karakterlere kattıkları oyunculuk deneyimleri ve yetenekleriyle her biri sinemada unutulmazlar arasına girdi. Peki o filmler Türkiye’de çekilseydi. Bu karakterleri canlandırabilecek 5 yetenekli oyuncu kim olurdu? Gelin onlara bir göz atalım.

Thor-Kıvanç Tatlıtuğ

Fotoğraf: Businessinsider-Habermix

Fiziksel olarak Thor’a çok benzeyen Kıvanç, Thor olmak için en büyük aday! Sarı saçları, uzun boyu, yapılı bir vücudu olan Kıvanç Tatlıtuğ kesinlikle Thor’a çok yakışır. Thor’un kıyafetlerini giyse, eline de çekici alsa Kıvanç’tan 10 numara Thor olur.

Jack Sparrow-Mehmet Günsür

Fotoğraf: Fanpop-Cumhuriyet

Muhteşem gülümseme, etkileyici bakışlar, serseri haller, cool tavırlarla Mehmet Günsür’den muhteşem Jack Sparrow olur. Ben diyorum ki; Mehmet Günsür’den başka Jack Sparrow’u canlandırabilecek oyuncu olamaz. Sence başka kim Jack Sparrow olabilir?

Hannibal-Haluk Bilginer

Fotoğraf: Hannibaltr-Habertürk

Her rolün adamı Haluk Bilginer’den etkileyici bir Hannibal olur. Zeki, akıllı, soğuk olan Hannibal’ı başarılı oyucu güzel bir şekilde canlandırır. Böyle değişik rollere de Haluk Bilginer çok yakışır. Usta bir oyuncunun canlandırdığı bir karakteri de ancak başka bir usta oyuncu canlandırabilir.

Joker-Nejat İşler

Fotoğraf: Filmloverss-Fanpop

Psi psikopatım Joker! En son Heath Ledger’ın muhteşem oyunculuyla görmüş olduğumuz Joker’i bizden canlandırsa canlandırsa Nejat İşler canlandırır. Kabul edelim Nejat İşler’e psikopat roller çok yakışıyor. Behzat Ç’de ki Ercüment rolünü daha unutmadık.

Kaptan Amerika-Engin Altan Düzyatan

Fotoğraf: Ramascreen-Sanalpedia

Kaptan Amerika’nın kibar, centilmen ve yakışıklılıyla Engin Altan Düzyatan’dan süper “Kaptan” olunur. Diriliş Ertuğrul’daki gibi kahraman halleriyle Engin Altan Düzyatan kesinlikle bu rolün adamı!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.