Ulan İstanbul’un internetteki ilk bölümü ne kadar izlendi?

2 dakikada okuyabilirsiniz

16 Şubat Pazartesi yani dün akşam ilk defa internet üzerinden seyircisiyle buluşan Ulan İstanbul’la ilgili bir 100 bin söylentisi dolaşmaktaydı. Peki dün akşamki izlenme durumu ne oldu? Sayının altında mı kaldı, üzerine mi çıktı?

Haziran ayında bir yaz dizisi olarak başlayan dizi yeni sezonda da başarısını sürdürmüş, dizideki karakterlerin her biri, kısa sürede birer fenomene dönüşmüştü. Ancak Pazartesi günü zorlu dizi ve programların yayına girmesiyle Ulan İstanbul Kasım ayında büyük bir düşüşe geçmiş ve reytinglerde ilk 10’a girememeye başlamıştı. Öte yandan dizinin sosyal medyadaki konuşulma oranı yüksek formundaydı.

Buna göre, daha çok sosyal medyada büyük hayran kitlesine sahip olan dizi için Kanal D radikal bir karara imza atarak TV ekranında kaldırdığı diziyi sadece internet üzerinden yayınlayacağını açıkladı. Ve dizi ilk defa, dün akşam 34. bölümüyle internet üzerinden yayınlandı. Ulan İstanbul’un ilk internet bölümü, gece sonunda elde edilen rakamlara göre 485 bin kişi tarafından izlendi. Dizinin daha önce televizyonda yayınlanan bölümlerinin ise internet sitesi üzerinden ortalama 900 bin ile 1 milyon 300 bin izleyici rakamlarına ulaştığı görülüyordu.

Son olarak yazıyı güzel bir haberle sonlandıralım: Ulan İstanbul’un önümüzdeki Pazartesi yayınlanacak 35. bölümü de, Migros sponsorluğunda yine ücretsiz olarak yayınlanacak.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.