Yuva Yıkan Çocuk Emir Berke Zincidi!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Bu çocuğu hangi projede görsem gözünden yaş eksik olmuyor. Hep duymaması gereken şeyleri duyup üzülüyor. Hep annesi ile babası ayrı, ancak hakkını vermek lazım her zaman gülmeyi de başarabiliyor. Öyle Bir Geçer Zaman Ki’yle hayatımıza girmişti. O dönem televizyon ve gazetelerde “Osman için özel psikolog sette hazır bekliyor,” veya “Osman’ın uyuması için sette özel yatak var,” veya “Osman diziden etkilenmesin diye izlemiyor,” gibisinden bir sürü haber okumuştuk. Neden okuduk bunları? Çünkü zalim Ali Kaptan, ailesine ve evlatlarına çektirdiğini kimseye çektirmedi. Genç Osman bize dış ses olarak yaşadıklarını anlatırken, küçük Osman olmadık yerlerden çıkıyordu. “Öyle Bir Geçer Zaman Ki bitti çocuk huzura kavuşur artık,” dedik ama olmadı. O psikolog artık bir set işçisi olarak olarak yeni bir kariyer yaparken Emir de kamera karşısında ağlamaya devam etti.

 

Arkasından bir başka Kanal D dizisi olan Küçük Ağa başladı. Küçük Ağa’nın komedisi biraz fazla olabilir ancak yine de hiç bir şey Emir Berke Zincidi’yi ağlamaktan alıkoyamazdı. Annesi ve babası 2. sezonda toplamda 87263 kere ayrıldı. Küçük Osman artık büyümüştü, Öyle Bir Geçer Zaman Ki’den aldığı tecrübe ile annesi ve babasını barıştırmayı başardı. Hatta bu yüzden derslerinden bile geri kaldı. Ancak kader elini kolunu bağladı ve Küçük Ağa finalinde bütün ailesi hakkın rahmetine kavuştu. Emir yuvayı yıkmakla kalmadı, bu sefer yok etti.

 

Emir Berke Zincidi’yi şimdi bir başka Kanal D dizisi olan Bir Deniz Hikayesi’nde izliyoruz. Tahmin edeceğiniz gibi kendisi Deniz ve yine tahmin edeceğiz gibi annesi ile babası ayrı. Hatta bu sefer işleri bir adım öteye taşımışlar. Annesini öldü sanıyor. Tabii ki annesi ölmedi ve babası ona yıllarca bu konuda yalan söyledi. Biz bu senaryoyu 89127381 kez izledik. Emir için aynı durum söz konusu değil. Yaşı biraz küçük olduğu için ilk defa yaşıyor olabilir. Bir Deniz Hikayesi’nde de duymaması gereken şeyleri duyup, öğrenmemesi gereken şeyleri öğreniyor. Senaristler, Öyle Bir Geçer Zaman Ki ile Küçük Ağa’nın konusunu karıştırıp ortaya bir başka dizi çıkarmışlar. En son yuvayı da yok eden Emir’in bu sefer ne yapacağını merakla bekliyoruz.

 

Bu çocuk mu bahtsız yoksa ağlamaya ve acı çekmeye çok müsait bir yüzü olduğu için mi bu durumda bilmiyorum. Ancak karşımızda modern bir Sezercik vakası durduğunu artık hepimiz biliyoruz. 

 

Buradan Kanal D’ye seslenmek istiyorum: Düşün artık çocuğun yakasından, sizin için akıtıcak gözyaşı kalmamış. Çocuk ağlamaktan büyümeyi unuttu. 10 yaşında olmasına rağmen hala 3 yaşında gösteriyor. İçi kurdu çocuğun.

 


Fotoğraflar: Kanal D

Emir’le bir yerde karşılaşırsanız yanınıza yaklaştırmayın. Yuvanızı yıkabilir, sevgilinizden ayrılmanıza neden olabilir. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.