Bölüm Sonu Dedikodusu: Kiraz Mevsimi 53. Bölüm

2 dakikada okuyabilirsiniz

Kiraz Mevsimi çok eğlenceki bir bölümle karşımızdaydı. Ben de hemen koştum ve “Biran önce bu bölümün Bölüm Sonu Dedikodusu’nu yapmalıyım!” dedim. İşte karşınızdayım, hadi başlayalım!

 

Fotoğraf: FOX

Geçtiğimiz hafta Önem ve Öykü’nün muhteşem karşılaşması ile kapatmıştık bölümü ve bu hafta da aynen devam ettik. Önem Atlantis’i almak istiyordu ama Öykü haklı olarak satmak istemiyordu. Zaten neden satmak istesin ki? Nazmi Bey’in emaneti orası Öykü’nün de söylediği gibi ve emanetini neden bir başkasına versin? “Üstelik Öykü orayı gayet başarılı idare edecektir ve Önem bunu kabullense iyi olur!” dedik ve Öykü, tüm inancıyla çalışmaya başladı. Son dakikada Nazmi’nin kızı Naz, atölyedeki işçileri ayartmasaydı Öykü, kendisini çoktan ispatlamış olacaktı. Ama olmadı… Öykü’nün Naz ile de çok kolay baş edeceğine adım gibi eminim, sen ne dersin?

 

Fotoğraf: FOX

Önem’in işle ilgili tuhaf hırslarının Öykü ve Ayaz aşkına bir engel olmasından sen de korkmuyor muydun? Ben çok korkuyordum ve korktuğum başıma da geldi kısmen de olsa… Ama Önem’in çıkartmaya çalıştığı tüm olumsuzluklara rağmen yine de Öykü ile Ayaz’ın yeni evi ile ilgili heyecanları ve Öykü’nün yeni evine, hayatına alışma çabaları çok tatlıydı! Keşke sonu da güzel olsaydı. Öykü’nün Ayaz’a karşı güvensiz tavrı çok kırıcıydı Ayaz açısından… Öykü, Ayaz’a büyük bir özür borçlu…

 

Fotoğraf: FOX

Mete ve Şeyma arasında da işler hayli karışık ilerliyordu. Bu “Arkadaşız biz,” cümlesi Şeyma’nın çok canını sıkıyor ama sanırım Mete’yi de bu konuda fazla daraltmak istemiyor. Mete’nin yeni tanıştığı sarışın da olayları iyice karıştıracak gibi duruyor. Üstelik sadece Şeyma’nın aşk hayatını değil, Öykü’nün işlerini de karıştırdı ya neyse… Şeyma’da artık eski Şeyma’dan eser bile kalmadı, Öykü’ye ihanet etmemek için ayak diremesi de bunun en önemli göstergesiydi. Neyse ki aşk hayatında işleri yoluna koyamayan Şeyma, Öykü’nun yardımıyla iş hayatında bir sıçrama yaşadı ve Atlantis’te çalışmaya başlayarak Önem’in elinden kurtuldu! Yaşasın Öykü ve Şeyma iş birliği!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.