Bölüm Sonu Dedikodusu: Kiraz Mevsimi 54. Bölüm

2 dakikada okuyabilirsiniz

Kiraz Mevsimi eğlenceli ama yer yer de sinirlendiğimiz bir bölümle karşımızdaydı. Vakit kaybetmeden gidip dedikodumuzu yapalım!

 

Fotoğraf: FOX

Naz’ın Öykü’nün hayatına ve bizim hayatımıza girişi bütün dengeleri alt üst etti. Öykü’nün son sunumdaki başarısızlığı Öykü’nün kendisine ve geleceğine olan inancının sarsılmasına sebep olmuştu. Naz, tüm yaptıklarının üstüne bir de Öykü’ye duygu sömürüsü yapıp kendisini acındırdı ve Öykü’yü Atlantis’i kendisine geri vermesi için ikna etti. Neyse ki Öykü’nün kahramanı Ayaz son anda yetişti de Atlantis, Naz’ın hırsına kurban gitmedi! Öykü artık patron ve Naz ne yaparsa yapsın Öykü’yü o koltuktan kaldıramayacak! Neticede artık Öykü’nün kendisine olan güveni de yerine geldi, Nazmi Bey’in neye güvenip Atlantis’i kendisine bıraktığını da anladı. Atlantis, Öykü’nün ellerinde bir mücevhere dönüşecek ve altın çağlarını yaşayacak! Naz’ın çıkardığı saçma sapan asparagas haberler de hiçbir şekilde Öykü’nün şevkini kıramayacak!

 

Fotoğraf: FOX

Öykü ve Ayaz cephesinde tam her şey yoluna girmişti ve çok tatlı anlarını izlerken koltukta erimeye başlamıştık ki Önem, hem Öykü ve Ayaz’ın hayatına hem de bizim hayatımıza bomba gibi düştü. Evine hırsız girmiş ve soluğu Öykü ile Ayaz’ın yanında almış, hem de Öykü ile Ayaz’ın en romantik anlarının tam ortasında! Tamam, Önem’in gelişiyle yaşanan sahneler eğlendirmiş olabilir ama Öykü ve Ayaz evliliklerinin cicim aylarını yaşarken Önem’in kara geceliğiyle kara kedi gibi aralarına girmesi hiç de iyi olmadı! Koskoca kadınsın Önem, bir gidip aralarında uyumadığın kaldı! Oldu mu bu şimdi? Umarım biran önce gider Önem!

 

Fotoğraf: FOX

Mete de Öykü’yle birlikte Naz’ın gerçek yüzünü gördü nihayet! Naz, hem Öykü’yü hem de Mete’yi öyle güzel kandırdı ki bir an her şeyden emin olduğum halde ben bile “Acaba mı?” dedim. Neyse ki Mete’nin de Şeyma’ya inanması ve Naz’ın gerçek yüzünü görmesi çok uzun sürmedi. “Şimdi sıra Şeyma ve Mete arasında yaşanacak yakınlaşmaya geldi sıra!” derken Naz, sanırım yine Mete’yi kandırdı ve Şeyma’nın hayatına da Tankut girdi. Nasıl olacak şimdi bu işler?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.