Bölüm Sonu Canavarı: The Originals 3. Sezon 4. Bölüm

2 dakikada okuyabilirsiniz

New Orleans ve baloları! Yalnız bu seferki biraz daha özeldi. Sıradan bir Strix buluşması sandığımız şey aslında Marcel için düzenlenmiş bir kabul töreniydi. Marcel’i Aya gibi tehlikeli bir kadının etrafında gördükçe aklımız gidiyor. Zira kadının kendisi bile söylüyor tehlikeli olduğunu. 

 

Marcel, Strix’e kabul edilebilmesi için oynanan saçma oyunu mecburen oynuyor fakat ne kadar düzgün bir insan olduğunu bir kez daha gösteriyor ve bu grubun kirli işlerini yapmayı (suçunun ne olduğunu bilmediği bir adamı öldürmeyi mesela!) reddediyor. Marcel’in bu oyundan başarıyla çıkmayacağını bir an bile düşünmedim ama bunu Hayley’le birlik olarak yapmaları görülmeye değerdi.

 

Aurora sonunda New Orleans’a geldi! Ya aşırı derece zeki yada aşırı derecede deli olan bu kadın nokta atışı yaptı ve sorunu çözmek için (yada ortalığı daha çok karıştırmak için) Lucien’in kahinini öldürdü. Görünüşe göre kaçırıldığını sandığımız Alexis gördüklerinden o kadar korkmuş ki kimse zorlamadan Tristen’ın yanına kendiliğinden gitmiş. Hangi orjinalin ölüp hangisinin soyunun ortadan kalkacağı sorusu hala kafalarımızı karıştırıyor ama Alexis’in görülerine güvenecek olursak sıradaki ölüm Lucien’in.

 

Orijinalleri öldürebilen tek silahın beyaz meşe ağacından olduğunu biliyoruz. Herkes (Lucien hariç belki) ortada tek bir dal bile kalmadığından emin. Sanırım burada diziye bir ekleme gelecek ve başka bir ölümcül silah daha ortaya çıkacak. Eğer Alexis ölmeseydi ne olacağını öğrenmek üzereydik bu bölümde. Tristen Marcel’i bir iyi niyet göstergesi olarak Stix’e alıyor. Klaus ve soyuna uzatılan bir barış önerisi gibi. Fakat Lucien’in bunu kabul ettiğinden emin değil. Elijah hem Lucien’i gözünün önünde tutuyor, hem de Tristen’ı. İkisinin sözünü de güvenmiyor. Bakalım kim hangi orjinalin ölümü için gerçekten uğraşıyor…

 


?Fotoğraflar: CW

-Elijah ve Hayley arasındaki o elektiriği hissetmemiş olamazsınız değil mi? Jackson daha sık ortadan kaybolmalı.
-Bölümdeki en iyi espiri, Lucien ve Klaus Alexis’i kurtarmak için partiye daldıklarında Lucien’in; “Tanrım bir oda dolusu Elijah var!” demesiydi.
-Hayley’nin herhangi bir orjinalin ölmesiyle ölmeyeceğini öğrenmiş olduk Tristen’dan.
-Cami’nin rolü çok az, biraz daha artırmalılar demiştik geçen hafta. Bu bölümde kadın komple yoktu.(Bana göre hava hoş!)

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı