Bölüm Sonu Canavarı: The Flash 2. Sezon 4. Bölüm

2 dakikada okuyabilirsiniz

Bu bölümün kahramanı tabiki de Patty Spivot oldu. Kısa zaman içerisinde ona güvenmeyi öğrenmemiz lazım. Patty bir şey söylediği zaman tekrar düşünülmeli. Bu söylediği şey yürüyen bir köpekbalığı adam olsa bile!

 

Bu bir saatin esas olayı Firestorm’un yeni elemanı Jax gibi görünse de arkada dönen fazlaca şey oldu. Öncelikle bize başta biraz garip hissettirmiş olsa da Joe’nun bir babanın yapacağı gibi Barry’ye yön gösterip onun Patty hakkındaki düşüncelerini netleştirmesine yardımcı olduğunu gördük. Hepimiz gibi Joe’da Barry’nin Iris’e olan hislerini asla inkar edemez ama bu Patty’ye karşı olan hislerini görmezden gelmesine engel değil. Birbirlerini gördükleri anda flörtleşir durumdalar zaten. 

 

Bölümün diğer şampiyonu da Iristi. Kendi ayakları üzerinde duran, bu da yetmezmiş gibi babasınında sorumluluğu alan muhteşem bir kadın oldu. Francine Joe’nun yanına “sana en baştan söylemem gereken bir şey vardı aslında” diyerek geldiğinde biraz pembe dizi havasına bürünecek olaylar diye korkum ama bahsedeceği şey hasta olduğu ve çok kısa zamanda öleceğiymiş. Buna inanmakta bile zorlandık ama bizler. Ama Iris araştırmacı gazeteciliğini kullandı ve bu hikayeyi bizim için doğruladı. Bunun dışında bir de babası ve ondan gizlenen kardeşi olduğunu öğrendi ve annesinin tekrar hayatlarından çıkmasını istedi. Üvey veya değil Iris’in bir kardeşi var. 

 

Bu noktada işlerin çizgi romandan farklı olacağı çok belli. Wally West(Keiynan Lonsdale) aslında çizgi romanda Iris’in kuzeniydi, dizide ise Francine’in Joe ve Iris’ten sakladığı oğlu olarak dahil olacak gibi hikayeye. Sondaki yürüyen köpekbalığı adam sahnesinde Patty cesur bir şekilde Flash’ı kurtarmak için öne çıksa da öldürülmeye beş kala günü kurtaran bir başkası oldu. Kanlı canlı ve yürüyen bir şekilde Harrison Wells. Diğer evrenden bu tarafa gelen Dr. Wells’in kötü olduğuna inanmamız mümkün değil artık çünkü kötü adamlar günü kurtarmazlar.

 


Fotoğraflar: CW

Bölüm Notları: 

-Prof. Stein Cisco’ya ileride muazzam bir güce dönüşecek olan yeteneğini gizlememesi ve kabullenmesiyle ilgili öğüt veriyor. Cisco’nun yeteneğini açıkladığını ne zaman göreceğiz?
-Sezon başından beri 4 saat geçti ve biz hala Zoom’a yaklaşamadık bile. Biraz daha hızlı ilerleyip gerçek aksiyona geçebilir miyiz artık lütfen?
-Kendileri de söylediler ama “yürüyen köpekbalığı adam”mı? Yok artık! 
-Bu arada Barry’nin yıllar sonra hapisten çıkan babasına ne oldu? Arada haber alsak kendisinden fena olmaz mı?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı