Bölüm Sonu Dedikodusu: Kiraz Mevsimi 55. Bölüm

2 dakikada okuyabilirsiniz

Kiraz Mevsimi’nin bu bölümünde de Ayaz ve Öykü arasına girmeye çalışan ailelerin çabalarına gülerken, Şeyma ve Mete’nin içine girdiği çıkmaza üzüldük. Atlantis’i ayakta tutmak için çabalayan Öykü’yü ise heyecanla izledik. Gel, hiç hız kesmeden dedikodu kazanını kaynatalım!

 

Fotoğraf: FOX TV

Baş belamız Naz’ın, Atlantis’i ele geçirmek için Öykü’ye attığı iftira dolu haber, şirketin ekonomik durumunu da Öykü’nün psikolojisini de oldukça kötü yönde etkiledi. Amacının Atlantis’i batırmak olduğunu söyleyen Naz’a hak vermesem de, garip ve sürprizlerle dolu bir kız olduğunu söylemem gerek. Nazmi Bey’in defterini okuyan Öykü, Naz ile görüşmeye gittiğinde onun gerçek yüzüyle tekrardan karşılaştı. Şirketi ona bırakmamaya kararlı olduğunu ve bu uğurda her şeyi yapacağını söyleyen Öykü’ye benden tam destek! Karşısındaki rakibin çetin ceviz olduğu aşikar, fakat bizim tanıdığımız Öykü de dişini tırnağına takar, bu işin altından kalkar.

 

Fotoğraf: FOX TV

Mete’yle eski günlere dönmeyi düşleyen Şeyma, onunla yaptığı konuşmada Naz ile aralarında hiçbir şey olamayacağını duyduğunda içten içe sevinse de, Mete’nin çıkan yalan haber ile ilgili Naz’la görüşmeye gitmesi her şeyi tepetaklak etti. Naz’ın ‘heyecan’ arayışında bir kız olduğunu da anlamamız tam olarak bu noktada gerçekleşti işte; kim kendine ait olmayan bir eve odunla kapısını kırarak girer ki? Tüm bunların bir erkeğe çekici gelmesi ise ihtimaller dahilinde elbette. Mete’nin “dünya yansa biraraya gelmem.” dediği Naz ile bir ilişkiye adım atması da bu şekilde gerçekleşti işte. Bunu yakın çevresinden gizlemeye karar veren Mete ise bilmeden Şeyma’ya ümit vermiş oldu elbette.

 

Fotoğraf: FOX TV

Öykü ve Ayaz’ın kabus dolu günleri Önem’in, evine giren hırsız bahanesiyle evlerine yerleşmesiyle başladı. Öykü’yü kendine özel hizmetkar belleyen Önem, hepimizin sinirlerini oynatmayı başardı başarmasına ama bunun üstüne Öykü’nün annesi de böcek basması sebebiyle eve iştirak edince bizim taze evli çiftimizin balataları oynadı tabii ki. Buna acilen çözüm üretme yoluna giden Öykü ve Ayaz, çareyi anneleri bıktırmakta buldular. Bunun için ihtiyaçları olan tek şey ise bir grup arkadaştı ve tüm arkadaşları bu görev için oldukça hevesliydiler. Gürültü çıkartma amaçlarına ulaşabilmiş olsalar da, beklediklerinin aksine herkes halinden memnun olunca evdeki hesap çarşıya uymadı tabi. Gecenin sonunda ise Bülent ve Meral arasındaki ilişkinin ortaya çıkması ve Ayaz’ın bunu bildiğinin Öykü tarafından öğrenilmesi büyük bir bomba oldu. Bu büyük gerginlik umarım uzun sürmez.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.