Ulan İstanbul 2 farklı versiyonu ile yayında!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Kanal D’nin bir ilke imza atarak, yayın hayatına 16 Şubat akşamından beri internet ve mobil uygulamalarda devam ettirdiği dizisi Ulan İstanbul’u, şimdi de aile ve sansürsüz olmak üzere ikiye ayırdı!

Sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla büyük ilgi ve beğeni kazanan dizisi “Ulan İstanbul”, 34.bölümünden, yani geçen haftadan başlayarak 2 ayrı versiyonla yayınla yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin sansürsüz yayınlanan ilk internet bölümünün büyük ilgi görmesi ve tıklanma rekoru kırmasının ardından, dizinin aile versiyonu seçeneği de yayına eklendi. Ulan İstanbul’u sevenler ve tüm kullanıcılar, Sansürsüz Versiyon veya Aile Versiyon’undan tercihleri doğrultusunda keyifle izleyebilecekler. 

Komiser Ceyhun’unda çeteye katılması ile daha da güçlenen Nevizadelerin, yepyeni maceraları bundan böyle her Pazartesi saat 20:00’den itibaren istediğiniz zaman bir tıkla evinizde….

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.