Ömer Bebeği Sahipleniyor, Aşk Yeniden Mi Alevleniyor?

2 dakikada okuyabilirsiniz

Gülru’nun atlattığı büyük tehlike Ömer için bir kırılma noktası olur. Ultrasonda bebeği gören Ömer içindeki gerçek duyguları daha fazla bastıramaz ve bütün benliği ile doğacak bebeği sahiplenir. Bundan sonra, bebeğin sağlığı için Gülru’yu kışkırtacak bir şey yapmayacaktır. Ancak Ömer’deki bu dönüşüm Gülru için hiç de rahatlatıcı olmaz.

 


Fotoğraf: Kanal D

Gülfem ise, Ömer’deki pozitif gelişmelerden son derece memnundur ve kendini inişteki kariyerini ayağa kaldırmaya verir. Ne var ki, Gülfem’in kariyer planları beklenmedik şekilde Tibet’e toslar ve Gülfem kendini bir anda büyük bir rezaletin ortasında bulur. Yaşananlardan sonra Tibet’in yüzünü bile görmek istemeyen Gülfem, hayatının en büyük sırrını onunla paylaşmak zorunda kalacağından habersizdir.  

 


Fotoğraf: Kanal D

Bölümle alakalı diğer fotoğraflarda Kenan Ece’yi bol bol görüyoruz. Sezonun kilit isminin o olacağına şüphemiz yok, sen ne dersin?


Fotoğraf: Kanal D


Fotoğraf: Kanal D


Fotoğraf: Kanal D

Fragmanı izlemeden geçme! Bu hafta büyük bir sır aydınlanıyor, heyecan dozu yüksek olacak! Meraktayız, acaba neler olacak? Takip Et butonuna basmayı da unutma!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.