Sezonun Bakmaktan Gözümüzü Alamadığımız 6 Karakteri!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Gerek yaz sezonundan devam edenler, gerek yeni sezon yapımları ile ekranlarımız gözlerimizi alamadığımız karakterlerle doldu. Biz de bu karakterlerden altısını listeledik, kalanları eklemeyi de size bıraktık. Buyurun bakalım!

 

Ömer İplikçi-Barış Arduç


Gif: Tumblr             

Başladığından beri neredeyse fenomene dönüşen Kiralık Aşk’ın Ömer İplikçi’si listemize ilk giriş yapan karakterlerden. Duruşu, kıyafetleri, vücudu ve o sakin üslubuyla ekrana bir bakan bir daha bakmak istiyor. Hanımlar ekran karşısında Ömer İplikçi’yi izlemekten büyük zevk alıyor.

 

Yalın Aras-Can YamanGif: Tumblr

İnadına Aşk’ın Yalın’ı Can Yaman, boyuyla posuyla sıcacık bakışlarıyla ekrana çok yakışıyor. Gönül İşleri’nde dikkatleri üzerine çeken Can Yaman şimdilerde İnadına Aşk’ta iflah olmaz aşık Yalın’la her genç kızın hayali bir profil çiziyor, insan ekrandan gözünü alamıyor.

 

Ali Mertoğlu-Tolga Sarıtaş


Gif: Tumblr

Güneşin Kızları’nın Ali’si Tolga Sarıtaş, boncuk gözleri ve sıcacık gülüşüyle ekrandan ateş gibi fışkırıyor. Hayranları onun samimiyetine koşulsuz inanıyor, onunla beraber gülüp onunla beraber ağlıyorlar. Dizide Ali’nin içinde yaşadığı fırtınaları onunla beraber yaşıyorlar.

 

Defne Topal-Elçin Sangu


Gif: Tumblr

Sevdam Alabora ile dikkatleri üzerine çeken Kiralık Aşk’ın Defne’si Elçin Sangu, adeta bir kızıl fırtına. Saçlarına, giyimi-kuşamına, zerafeti ve duru güzelliğine hayranları imrenerek bakıyor. Kıyafetleri merak konusu, Ömer İplikçi’ye aşk dolu bakışları sohbet başlangıcı oluyor.

 

Elif-Eda EceGif: Tumblr

Pis Yedili’den hakikatli bir hayran kitlesine sahip olmaya başlayan şimdilerde ise İlişki Durumu Karışık’ın Elif’ini canlandırarak sevdiklerini ekrana kilitleyen Eda Ece televizyonun güzel yüzlü kadınlarından. Henüz 25 yaşında olan Eda Ece’nin ekranları uzun süre kavuracağına şüphemiz yok.

 

Selin Yılmaz-Hande Erçel


Gif: Tumblr

Güneşin Kızları’nın Selin’i Hande Erçel dizinin en çarpıcı güzellerinden. Canlandırdığı karaktere kolay alışılmadı ama alışılınca da herkes müptelası oldu. Güzel gülüşü ve gençliği ile enerjisini herkese geçirmeye başaran Hande Erçel ekranda görünce gözümüzü alamadıklarımız sınıfına da bu özellikleri ile kolayca girmiş oldu.

Peki sen bu listede olan ya da olmayan kimlerden gözlerini alamıyorsun? Senin favorin kim? Yorumlarını bekliyoruz!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.