Bölüm Sonu Dedikodusu: Kiraz Mevsimi 56. Bölüm

3 dakikada okuyabilirsiniz

Kıskançlık krizinin ÖyAz’ı getirdiği noktaya bakarak şaşırmaktan kendimizi alamadığımız, yine bolca güldüğümüz ve kadın erkek ilişkileri hakkında her bölüm olduğu gibi bu bölüm de birşeyler öğrendiğimiz Kiraz Mevsimi’nin dedikodusuna buyurun!

 

Fotoğraf: FOX TV

Evden anneleri kovmaya çalışırken ufak bir beyaz yalan yüzünden arası açılan Öykü ve Ayaz, iki inatçı keçi olmanın hakkını vererek o gece ayrı evlerde kaldılar. Ayaz, Mete’nin yanında haklı olduğunu tekrarlarken, Öykü inatla sabah Ayaz’ın eve geleceğini ve ondan özür dileyeeğini söylüyordu. Beklediği gibi oldu, Ayaz eve geldi gelmesine ama bir buz dolabı edasıyla savruldu ki, Öykü dahil hepimiz donduk kaldık!

 

Fotoğraf: FOX TV

Mete, herkesten gizlediği ilişkisini sürdürmeye devam ederken Naz’ın gizemli ve bir o kadar da çekici dünyasına doğru ilerlemekten kendini alamıyordu. Son sürprizi Naz’ı kendi otel odasında bulup, aslında zırhını kuşanmadığı zamanlarda ne kadar naif bir kız olduğunu ona hatırlatmak oldu. O gece bir bara eğlenmeye çıkan ikili, Naz’ın tehlikeli oyunları yüzünden soluğu hastanede aldı. Mete, karıştığı kavga yüzünden gelecek polisleri başından savmak için Ayaz’ı ararken, Öykü’nün bilmesini istemediği ilişkisi sebebiyle evli çiftimizin arasındaki güven sorunu fitilini ateşleyeceğinden haberi yoktu.

 

Fotoğraf: FOX TV

Önem, baskına gittiği Atlantis’te Mehmet’i bir grup genç kızla görünce laf sokmaya çalıştı ama ‘nine’ benzetmesine maruz kalıp bozulduğu için soluğu estetik cerrahı Tankut’ta aldı. Estetik müdahaleye hala psikolojik olarak alışamadığı gerçeği bir kenarda dursun, Tankut’u ziyarete gelen Şeyma ile karşılaşınca eli ayağı birbirine dolandı.

 

Fotoğraf: FOX TV

Öykü, son zamanlarda hareketlerinde bir tuhaflık sezdiği Ayaz’a güvenip güvenmeme konusunda tereddüt yaşarken, Şeyma güvenlik şurasını topladı! Burada Sibel’den aldığı gaz ile çalışan Öykü’nün son sürat Ayaz’ı takibe alması kıskançlık kıvılcımlarını bir alev topuna çevirmedi desek yalan olur.

 

Fotoğraf: FOX TV

Bu takip sırasında Ayaz’ın, Atlantis ile çalışmaktan vazgeçen meşhur Zerdeçal adlı firma ile görüştüğünü fark eden Öykü, amacından tamamen saparak iş konusundaki rekabetleri yüzünden Ayaz’a dert yandı. Aşk ve işin birbirinden ayrı tutulması gerektiğini söyleyen Ayaz ise Öykü’ye karşı kayıtsızlığıyla hepimizi şaşırtmış olsa da, daha sonra gördüğümüz flashback sahnesiyle aslında Öykü’nün işi alması için teminat para ödediğini anladık.

 

Fotoğraf: FOX TV

Mete’ye sürpriz doğum günü partisi hazırlamaya niyetlenen Burcu öncülüğündeki ekip, eve gizlice girerek süsleme işlemini gerçekleştirdi ama asıl sürprizi, Mete’nin koluna takarak eve girdiği Naz’ı gördüklerinde kendilerinin yaşayacağından habersizlerdi. Şeyma gördüğü manzara karşısında adeta yıkılırken, Öykü’nün Mete’ye soracağı bir hesap vardı.

 

Fotoğraf: FOX TV

Naz, yine Naz’lığını yaparak Atlantis ile çalışmaya devam etmeleri için Ayaz’ın Zerdeçal’a yüklü miktarda para ödeyerek Öykü’nün arkasından iş çevirdiğini söyleyince kızılca kıyamet koptu elbette! İş öyle bir noktaya geldi ki; Öykü, aralarındaki büyüyen güven sorunu yüzünden evliliklerini gözden geçirme kararı aldı. Taze evli çiftimiz bu sorunun da üstesinden gelebilir mi dersiniz?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.