Two and a Half Men’e şoklarla veda ettik

2 dakikada okuyabilirsiniz

[SPOILER İÇERİR]

 

Vurun Charlie’ye!

Chuck Lorre’nin Two and a Half Men’in 1 saatlik final bölümü için kafasındaki düşünce buydu. 

Bildiğiniz üzere Charlie bir tren kazası sonucu hayatını kaybetmişti. En azından biz böyle biliyorduk. Meğersem 4 yıldır Paris’te bir mahsende Rose’un tutsağı olarak yaşıyormuş. Rose’la beraber Paris’e gittikten kısa bir süre sonra Rose’u aldatıyor ve soluğu mahsende alıyor. 

4 yıl sonra Charlie mahsenden kaçmayı başarıyor ve Amerika’ya geri dönüyor. Eski sevgililerine çekler ile beraber güzel notlar, Alan’a hediyeler gönderen Charlie tam Malibu’daki evine girecek iken başına düşen bir piano ile hayatını tekrar kaybediyor. 

 

Chuck Lorre son bölüm için Charlie’ye teklif götürdüklerini fakat kendisinin kafasında farklı bir rol olduğundan  teklifi kabul etmediğini söylüyor. Yapım ekibi Charlie’nin rolü kabul etmemesiyle senaryoda ufak değişiklikler yaparak ilerliyor ve Charlie’nin beynine inen piano ile 12 yıldır devam eden dizi ekranlara veda ediyor. 

Chuck Lorre’nin paylaştığı notta Charlie Sheen’in final sahnesini şöyle anlatıyor:

“Charlie Malibu’daki evinin kapısına gelir, zili çalar ve aniden kameraya dönüp uyuşturucunun zararları ile ilgili sert bir konuşma yapmaya başlar. Uyuşturucunun ortalama bir insanı ne kadar zorladığını, fakat kendisinin ortalama bir insan değil Mars’tan gelen bir ninja olduğu için yenilmez olduğunu savunurken üzerine düşen piano ile hayata veda eder.” 

 

 

Charlie Sheen malesef bu rolü pek komik bulmuyor, yerine kalplere hitap eden bir kapanış sahnesi ile televizyona “Harper’lar” dizisi ile geri döneceğinin müjdesinin verilmesini istiyor. Tabii böyle bir durum pek söz konusu olmuyor. 

 

Bu arada, Charlie son bölümde yok diye üzülmeyin, Arnold varken Charlie’nin esamesi okunmuyor. 

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.