Bölüm Sonu Dedikodusu: Poyraz Karayel 31. Bölüm

3 dakikada okuyabilirsiniz

Yine gözpınarlarımızda bir damla dökülmeyi bekleyen yaş, ters köşe sahnelerine hayranlık ve AyPoy aşkının imkansızlığına duyduğumuz üzüntü ile geçirdiğimiz bir Poyraz Karayel bölümü izledik. Gelin, hiç vakit kaybetmeden dedikodusunu yapmaya başlayalım.

 


Fotoğraf: Kanal D

Malumunuz Ufuk’un beklediği fırsat ayağına gelmişken onun gibi bir psikopattan bekleneni yaptı ve Ayşegül’ü kaçırdı. Öyle lafın gelişi psikopat demiyorum bakın, Türk televizyon tarihinin gördüğü ‘psikopat’ olarak nitelendirilen ama ne yazılışı açısından ne de oyunculuk açısından göz doldurmayan karakterleri beşe katlar, ona böler Ufuk. Neyse, konumuza geri dönelim; Ayşegül’ün kaçırılması haberini ilk alan Poyraz oldu. Baba’ya haber vermek için cep telefonu sinyalinden yerlerini tespit etmeyi bekleyen Poyraz, istediğine ulaşınca telefona sarıldı elbette.

 


Fotoğraf: Kanal D

Begüm yine kendisinden beklendiği gibi olayların tamamen dışında, kafayı tamamen Ayşegül ile sıyırmış şekilde psikoloğun deri koltuğunda oturuyordu. Gerçekten anlam veremiyorum, bir insan nasıl bu kadar işlevsiz olabilir? Kadının psikolojik sorunlarını da geçtim, varoluşsal amacının tamamen elindeki şeyleri kendi hatalarıyla kaybedip daha sonra bunun için başkalarını suçlamak olduğunu düşünüyorum. Başka açıklaması olamaz büründüğü tavırların.

 


Fotoğraf: Kanal D

Telefon sinyalinin geldiği yeri tespit eden Poyraz ve Baba Team, Ufuk’un minik bir tuzağıyla karşı karşıya kaldılar. Ayşegül ile beraber canlı yayın yaparken Bahri Baba’nın kalbi de, Poyraz’ın gözleri de buna dayanamadı. İşte tam o sahnede bizim o gözpınarında biriken yaşlar yanaklardan pıtır pıtır dökülmüş bulundu. Tüm bunlar olurken ortalıkta hiçbir duygu belirtisi göstermeden sadece “Laan!” diye bağıran Sado, Ufuk’un istediği Meltem’i kaşla göz arasında kaçırdı. Neyse ki daha sonra Poyraz’ın zamanında yetişmesi sonucu bir işe yarayabildi.


Fotoğraf: Kanal D

Ayşegül’ü kurtarmaya giderken adeta bir Ninja edasıyla önüne geleni indiren Poyraz, sıra Ufuk’a geldiğinde öyle bir gerçekle karşılaştı ki buna karşı ne silahla karşı koyabilirdi ne de başka bir delici aletle… Tüm dünyanın ayırmak için uğraştığı Ayşegül ile Poyraz’ın arasına bir de Onur’un hayaleti girdi. Babasının, Ayşegül’ün kardeşinin katili olduğunu öğrenen Poyraz iyice köşeye sıkıştı. Güney’e kaçma hayalleri kuran Ayşegül’ün ise bu gerçekle yüzleşmesi bir kahvaltı sofrasında oldu.

Önce vurup sonra kurtarmaya çalıştığı Ufuk’un cezasını demir parmaklıkların ardında bulmasını isteyen Ayşegül, babasından ona zarar vermeyeceğine dair bir söz aldı. Fakat Bahri Umman’ın her şeyden önce kendisine verdiği bir söz vardı; Ufuk’un boğazı sıkılacaktı. Ölmeden son golünü de atan Ufuk, Poyraz’ın gerçekleri bildiğini Baba’ya söyledi. İşte şimdi eşeğe tersten bakmanın zamanı geldi Poyraz’cığım.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.