Kiraz Mevsimi Bitiyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Kiraz Mevsimi sevenlere pek hoş olmayan bir haber geldi. Haberin doğruluğu dizinin resmi sosyal medya hesaplarından ya da yapımcıdan gelecek bilgi ile daha güvenilir bir hal alacaktır ancak şimdilik büyük basın kuruluşlarında çıkan haberleri kaynak gösterebiliyoruz. Sezon başından beri reytingleri düzenli olarak düşen Kiraz Mevsimi’nin Aralık’ta final yapacağı söyleniyor. Gelin habere göz atalım;

“Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel’in bulunduğu, yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği dizi bu sezon istenilen oranlara bir türlü ulaşamamıştı. Dizi için final haberi geldi. Kiraz Mevsimi, Aralık ayında final yaparak ekran macerasını sonlandıracak.”

 


Fotoğraf: Fox TV

Haber resmi hesaplardan yayınlandığında ya da oyuncuların ağzından bir açıklama geldiğinde haberi güncelleyip tekrar paylaşacağız. Şimdilik tek bildiğimiz eğer bu haber doğruysa dizinin fanatikleri Kirazcan’ların çok üzüleceği…

Güncelleme:

Dizinin yapımcısı Asena Bülbüloğlu kendi resmi Twitter hesabından açıkladı. Dizi 60. bölümü ile final yapıyor. Şimdiden emeği geçen herkese teşekkür eder, yollarının açık olmasını dileriz.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.