Galata Kulesi’ne Birdman konmuş!

2 dakikada okuyabilirsiniz

 

Birdman’den seyirciyi meraklandıracak ‘sanki Türk filmi’ gibi bir afiş geldi.

 

Yönetmenliğini Alejandro González Iñárritu ve onun farklı tarzının üstlendiği filmin yıldız oyuncularının yanı sıra afişleri de film gösterime girmeden çok konuşulmuştu. 

 

27 Şubat’ta meraklısını sinema gişelerinde kuyruklara sokacak ‘Birdman’ yapımcıları Türkiye’deki gösterimi için bir afiş hazırladı. İstanbul’un simgesi haline gelen ve bu günlerde selfie çubuğunun en çok satıldığı lokasyon olan galata kulesi afişin ana figürü seçilmiş. Ve ardından “Türkiye” dendiğinde akla ilk gelen simgelerden Sultanahmet Camii. 

 

 

Levent-Maslak civarları ve beyaz yakalılar da afişte unutulmamış. İş dünyasının sembolu olan plazalar da afişe eklenerek İstanbul’un farklı bir yüzü daha belki de ilk defa öne çıkarılmış.

22 Ocak gecesi Akademi ‘Birdman’ için ne düşünür bilemeyiz ama bu afiş ile Türk halkının kalbini fethetmeyi başaracak gibi görünüyor.

Tabi afişlerde sadece İstanbul resmedilmemiş, bakın bakalım aşağıdaki büyük şehirlerden kaç tanesini tahmin edebileceksiniz? 

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.