Norman Reedus, Glenn’in Geleceği Hakkında Konuştu

1 dakikada okuyabilirsiniz

The Walking Dead yeni bölümü dün akşam yayınlandı. 6. Sezon 3. Bölüm finalinde Glenn’i, Nicholas’ın altına tabak olarak bırakmıştık. Yüzlerce zombinin arasında kalan Glenn akibeti soru işareti olarak gelecek bölümlerde yanıtlanmayı bekliyordu. Yayınlanan Here’s Not Here ve Now bölümlerinde Glenn’i görmemiştik. Bugün yayınlanacak bölümde Glenn’in olmadığını belirtelim. Yani Glenn’in kaderini öğrenmek için bu yazıyı baştan sona okuyup, üzerine birazcık düşünmen lazım.

 

Norman Reedus Ne Dedi?

Entertainment Weekly’e konuşan oyuncu, herkes gibi Glenn’in ölümü karşısında şok olduğunu ve üzüldüğünü ekledi. Dizinin en son yayınlanan bölümünün finalinde telsizden gelen “İmdat!” sesinin Glenn’e ait olup olmadığı tartışmasına, Norman Reedus net bir cümlesiyle dahil oldu: “Hayır, ses Glenn’e ait değil!”
 

Açılış Sekansı

Çizgi romanda dizideki gibi ölmemesine rağmen, Steven Yeun’un ismi açılış sekansından çıkartılmıştı. Bunun nedeninin polemiğe, polemik katıp, teorilerin havada uçuşmasını sağlamak olduğunu düşüyorum. Şubat ayında verilecek sezon arasında bu ekranın değişeceğini düşünüyorum.

 

Scott Gimple Ne Dedi?

Dizinin yapımcıları arasında bulunan Scott Gimple, geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir söyleşide “Glenn bir şekilde aramıza yeniden çıkacak.” demişti.

Bütün bunları toplayıp çıkarınca ortaya yine tek bir soru kalıyor.

Sence Glenn yaşayacak mı?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.