Bölüm Sonu Dedikodusu: Poyraz Karayel 32. Bölüm

3 dakikada okuyabilirsiniz


Poyraz Karayel yine hepimizi şaşkına çeviren, kaderlerinin cilvesine ağlamaktan helak olduğumuz karakterleri ile büyüleyen, yürek burkan bir bölümle ekranlara geldi. Gelin isterseniz hiç vakit kaybetmeden dedikodumuza başlayalım.

Fotoğraf: Kanal D

Ufuk’un ölümünün ardından bulanan sular, bir türlü durulmak bilmedi. Bahri baba elini kolunu sallayarak içeriden çıktı çıkmasına ama işin en zor kısmı Poyraz’a kaldı; Bahri Umman’ı aklamak. İsmail Karayel (nam-ı diğer Adil Topal) emniyette milletvekili sıfatıyla belirirken, Poyraz tüm çabalarına rağmen Bahri’yi sorguya alınmaktan kurtaramadı. Emniyetteki tüm gözler mafya babasını koruduğu şüphesiyle Poyraz’a çevirilince geriye tek bir seçenek kaldı; işini tüm ciddiyetle yapmak. Evet ciddiyet kısmını abartan Poyraz, kıvrak zekasıyla Bahri’nin adını veren adama işkence altında ifade verdirerek geçersiz sayılmasını sağladı.

Fotoğraf: Kanal D

Bahri Umman serbest kalınca gözü dönen İsmail Karayel, sorgu odasında ufak bir ders vermeye çalıştı ama yaşlı kurt Bahri’nin tokat gibi sözleri karşısında yenilgiyi tatması işten bile değildi. Poyraz ve Meltem’i henüz küçücük bir çocukken terk eden İsmail’e deyim yerindeyse ‘babalık dersi’ veren Bahri, artık İsmail’in içinde nasıl bir yaraya sebep olduysa sayın milletvekilimiz soluğu Poyraz’ın kapısında aldı. Fakat o kapı yıllar önce babasına kapanmıştı. Kadınlık duygusallık gerektiren zanaat olduğundan konuşulanları dinleyen Meltem, babasına inanmakla inanmamak arasında tereddüte düştü. Bari sen yapma be esaslı kızımız, gelme şu Adil’in oyununa!

Fotoğraf: Kanal D

Poyraz’ın itirafından sonra ani duygu değişimleri yaşayan Ayşegül’ü yüreğimizde bir sızıyla izlerken, içinde bulundukları duruma önce kahkaha daha sonra ağlama nöbetleriyle tepki veren çiftimize gözlerimiz dolu dolu baktık. Bu buhranlı hava, Sinan’ın gelişiyle ve en sevdiğimiz Ayşegül/Poyraz/Sinan koalisyonuna kavuşmamızla biraz olsun dağıldı. Sinan’ın deyişiyle “nemenem partisi” veren üçlüyü bir arada görmeyeli asırlar geçmiş gibi geldi bana açıkçası!

Fotoğraf: Kanal D

Tüm bunlar olurken bekarlığa veda partisinde onlara gıcık kapan garsonun ekstra ikramlarıyla bin beş yüz olan kafalarını toparlayamayan Sefer, Zülfikar, Taş Kafa ve Sadrettin, bizlere Hangover’ın yerli versiyonunu izletti. Sabah uyandıklarında kendilerini Albay’ın evinde bulan çete üyelerimizden Sefer’in göğsünde Olga kalp Sefer dövmesi, Zülfikar’ın burnunda mor bir çöp adam, Taş Kafa’nın elinde nereden geldiğini çözemediğimiz bir kuzu ama en komiği; Sadrettin’in elinde çikolata kreması vardı! Gece olanları yavaş yavaş hatırlamaya başladılar ve bizde tüm trajedinin ortasında atılan kahkaha bombası etkisi yaratmayı başardılar.

Fotoğraf: Kanal D

Sema’nın ciddiyetiyle sonunda yüzleşebildiği hastalık, onu Sefer ile evlilik arifesinde olması sebebiyle çok daha derinden etkiledi. Doktorun dediğine göre ortalama beş senelik bir ömrü kalan Sema, büyük bir özenle hazırladıkları düğün masasından ağlayarak ve ardında büyük bir enkaz bırakarak ayrıldı. Çaresizliğini yağmur altında kaderine isyan edercesine haykırarak yaşayan ve bizlere yaşatan Sema’nın akıbeti ne olacak bilinmez ama Sefer’i şu saatten sonra toparlamak mümkün gözükmüyor.

 

 


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı