Ekin Koç'la Beren Saat Olur Mu?

Ekin Koç'la Beren Saat Olur Mu?

Ekin Koç'la Beren Saat Olur Mu?

29 11 2015 Bugün Neler İzledim?
Bugün Neler İzledim?
Bugün Neler İzledim? 29 11 2015

İşten kaçıp sinemaya gitmek için film festivalin beklemeyenlerdenim. Mesela az sonra Macbeth’i izleyeceğim. Kovulursam da bundan olsun, Fassbender’den yani. Kahvaltıda bi’ tur (The) Office üzeri 3 dakika 40 saniye Hatırla Gönül üzerine de Macbeth. Öğünler böyle sıralanıyor, eklektik biriyim her şeyden de çok sanırım. Telefonumu uçak moduna alma alışkanlığı geliştirdim bir de sinemada, o da bakın çok işe yarıyor, insanların kapalı telefona verdikleri tepkiyle çalıp çalıp açılmayana verdikleri tepkiyi test ediyorum şimdilerde. İlk kez geçen hafta Hunger Games'e kaçtığımda denedim, başarılıydı sonuç, bugün ikinci olacak, had inşallah. 


Fotoğraf: NBC

The Office meselesi gerçekten ciddiye bağlandı bu arada, şöyle ki bir bölümle asla yetinemiyorum, e sabah işe yetişmeye çalışırken ikinci bölüme geçmek olmuyor tabii, genelde bir sonraki seansımız da hemen uyumadan önce oluyor, o zaman da uyku ağır basıyor, ikinciye geçsek bile yarısında kalıyoruz. Çok dertliyim anlayacağınız, bir de tabii önümüzde çok bölüm olmasının rahatlığı var, hara harca bitmiyor.


Fotoğraf: Star TV

İş sebebiyetiyle izlemeye başladığım ama devamını getirmeyeceğimi düşündüğüm bir yerli dizim daha var, Kösem. Şimdi bu Ekin Koç bayağı yakışıklı birisi, ancak herkes gibi ben de Beren Saat’le pek uyumlu durmayacaklarını düşünüyorum ekranda. Yoksa onun da mı yerine büyük versiyonu gelecek? Bir de bilgi vereyim bu genci geçen sabah Maslak’taki Starbucks’ta gördük, Maslak’taki hangi Starbucks olduğunu söylemiyim de hepsini dolaşın, çünkü çok var. Bakkaldan çok Starbucks’ımız var bizim burada, her plazaya bir tane düşüyor. Neyse, genç oyuncumuz spordan çıkmıştı, bir koşu geldi, buluşacağı arkadaşını biraz bekletmiş, özrünü dileyip içeri kahvesini almaya gitti, sonra hiç durmadı yanımızda hemen terk etti mekanı, o noktada dergici kız arkadaşlarımın ve benim biraz kalbimizin kırıldığını gizleyemeyeceğim. Çünkü zorlasam oğlum olacak yaşta olmasına rağmen biraz daha yanımızda oturmasında bir sakınca görmezdim açıkçası. Bu arada, gitti sandık ama gitmemiş, uzun uzun arabasının teslim edilmesini bekledi karşı kaldırımda, çapkın şey. Ne diyordum, ha Kösem, Kösem’in ilk bölümünü izledim, tam 152 dakika, insaf, takla atsan amuda kalksan o kadar dakikanın içini dolduramazsın, yapmayın etmeyin yerli dizi reklam lobisi, acıyın bu insanlara, hayır sizin yüzünüzden dergiye de çıkaramıyoruz çocukları, repo günleri yok, 30 saat aralıksız çalışanları biliyorum aralarında, yazıktır.


Fotoğraf: Radikal

Güne sinemayla başlayıp sinemayla bitirmek niyetindeyim ayrıca, Maslak’ı kaçta terk edebileceğimi bilmiyorum ama planım Emin Alper’in Abluka’sını izlemek. Bir ben kaldım çevremde izlememiş olan, ayıp ediyorum, biliyorum.
Günü sinemayla bitirmediğim gibi bir bölüm Office dahi izleyemedim, çünkü insanın bazen de sosyalleşmesi gerekiyor ve buna hiç pişman olmuyor, arada deneyin.

İlgili Haberler

Son Haberler

Popüler Dizi Testleri Hepsini Gör

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?