Ezel’in Senaryosunu 20th Century Fox Satın Aldı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Asın, bayrakları asın! Suskunlar’dan sonra Ezel’den de güzel bir haber geldi! Yerli dizilerin dünyaya açılmasına artık şaşırmıyoruz ama gelen her haber de bizi mutlu ediyor. Muhteşem Yüzyıl ve Netflix ortaklığı ve Suskunlar’ın uyarlanmasından sonra sıra Ezel’de. Gelin haberin detaylarını inceleyelim.


?Fotoğraf: Ay Yapım

“İkinci güzel ve beklenmedik olay ise dünyanın en büyük yapım şirketlerinden biri olan 20th Century Fox’un Ezel’in senaryosunu satın alması oldu. Dizinin senaristleri Kerem Deren ve Pınar Bulut’un katıldığı bir programda bu durumu açıklamasının ardından sosyal medyada adeta bir coşku başladı. 20th Century Fox, Ezel’in senaryosunu satın almış olabilir ama belki hiç hayata da geçirmeyebilir. Ya da “Game of Silence” gibi daha başlamadan kimsenin merak etmediği silik bir diziye dönüşebilir. Ya da tam tersi, güçlü bir kadroyla oldukça popüler olacak bir filme de dönüştürebilir. Kuşkusuz bunu zaman gösterecek. Yine de böyle bir başarı karşısında heyecanımızı dizginleyemeyip büyük beklentilere girmemiz kaçınılmaz olacak.”

Gelişmeleri takip ediyor ve gelecek haberleri sizinle paylaşıyor olacağız. Şimdiden merak ettiğimiz bir şey varsa o da Ezel’i kimin canlandıracağı! Bu konuda sürpriz bir yazımız olacak, yarını bekleyin!

Kaynak: IGN

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.