Her Şey Aşktan’da Kim Kimdir?

2 dakikada okuyabilirsiniz

Her Şey Aşktan’ın bu sezonun en çok merak edilen ve en heyecanla beklenen yerli filmlerinden olduğunu söylesek yanılmış olmayız. Oyuncu kadrosunda yer alan popüler isimler ve absürd tarzda bir romantik komedi olması da bunun en büyük etkenlerinden bir tanesi… Film nasıl olur, nasıl yorumlanır bilinmez ama seyirciyi meraklandırdığı ve sinema salonuna yönlendirecek etkiye sahip olduğu da bir gerçek…

Peki bunca merak edilen Her Şey Aşktan’da kim kimdir? Birlikte göz atalım mı?

Pelin (Hande Doğandemir)

Fotoğraf: Avşar Film

26 yaşlarında, orta halli bir ailenin küçük kızıdır. Romantik, eğlenceli ve iyi niyetlidir. Şık bir mağazada satış sorumlusu olarak çalışır. Alışverişi, kız arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi ve pasta yapmayı sever. Hayatının aşkıyla evlilik hazırlıkları yapmaktadır ancak çapkın nişanlısının onu aldatmasıyla hayatı tepetaklak olur.

Burak (Şükrü Özyıldız)

Fotoğraf: Avşar Film

27-28 yaşlarında, yakışıklı, doğa tutkunu bir müzisyendir. Bir müzik grubunda davul çalmaktadır. Romantik, ayakları yere basan, esprili bir adamdır. Güvenilir ve yardımsever biri olan Burak, hiç ummadığı anda Pelin’in karşısına çıkarak, onun dönüşümüne, sadeleşmesine ve gerçek sevgiyi anlamasına yardımcı olacaktır. 

İlker (Mithat Can Özer)

Fotoğraf: Avşar Film

30 yaşındaki İlker, Pelin’in nişanlısıdır. Kayserili zengin bir ailenin çocuğudur. Ailesinin tekstil işleriyle ilgilenmektedir. Pelin’i çok sevmesine rağmen, sorumsuz ve çapkın mizacı nedeniyle evliliğin sorumluluklarından kaçmaktadır. 

Fotoğraf: Avşar Film

Ayrıca; filmin senaryosu Andaç Haznedaroğlu ve Ayşe Balıbey Tanıl’a ait, aynı zamanda yönetmen koltuğunda da Andaç Haznedaroğlu oturuyor. Yapımcı Şükrü Avşar, Süpervizör ise başarısını birçok kez ıspatlamış Özcan Deniz… 

Ve filmin afişi:

Fotoğraf: Avşar Film

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.