Filinta’nın diğerlerinden üstün olduğunu anlatan GIF’ler

2 dakikada okuyabilirsiniz

“Yerli dizi seyretmiyorum… sadece Netflix, HBO… olmadı AMC en kötüsü Amazon’dan şaşmıyorum…” Bu lakırdıları duyduğumuz abiler ablalar neler kaçırdıklarını asla bilemeyecekler. Ha “yerli malı yurdun malı kötü de olsa herkes onlara bakmalı” asla demiyorum. 

Walking Dead seyredene, Breaking Bad’de kaybolana da saygım sonsun, enfes ve eşsiz yapıtlar. Bunlara laf edeni Allah çarpar. Ayrıca saatlerce birbirne bakan aşıklar, üç tane espri üzerine dönen dizilere benim de isyanım var. 2 saat süresince lise 2 terk birinin yazdığı senaryolara tahammül etmek benim de içimi bayıyor, lakin bu ülkede de Filinta diye bir gerçek var arkadaşlar! 

Uzatıp Filinta güzellemesi yapıp sizi safıma çekmeye çalışmayacağım. Boris’i mi anlatsam, yoksa Nur Fettahoğlu’nun şahaneliğini mi? Ya sa Kocaelindeki setinin Avrupa’nın en büyük platosu olduğunu mu? Ben Tumblr’dan toplama GIF’lerin benim kelimelerim yerine, her şeyi çok net anlatacağına inanıyorum. Seyretmeyenler neler kaçırıyor anlasın, seyredenler de tekrar bakıp gururlansın isterim. 

GIF’lerin devamını görmek isterseniz bu çok şahane işleri aşağıdaki Tumblr hesaplarından aldım. Elleri dert görmesin… 

Hasret Mythical

Filinta TV

Maryecem

Nur Fettahoğlu Fans

Divane

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.