The Star Wars Spoiler Blocker

1 dakikada okuyabilirsiniz

Star Wars: The Force Awakens için aylar, haftalar saydıktan sonra artık yavaştan saatleri saydığımız bir döneme girmiş bulunuyoruz sevgili okuyucu. Ortalık Star Wars temalı ürünlerle dolup taşıyor, araba reklamından suyuna (bildiğimiz su), don lastiğinden portakala -belki de vitaminine- kadar üstümüze kürekle ürün atılıyor, Darth Vader’in şahsına münhasır nefesini her daim ensemizde hissediyorduk. Sosyal medya devi Facebook ise boş durmuyor, profil fotoğraflarını kullanıcıların “Dark” ya da “Light side” ışın kılıçları ile özelleştirebilmesini sağlıyordu.

Kaynak: Reddit

Bizler bu oyuncaklar ve eşantiyonlara kendimizi kaptırıp oyalanır iken tabii bazı uyanıklar sinema biletlerini alıp köşelerinden gevrek gevrek güldüler. Ön gösterimiydi, galasıydı, ilk izleyeniydi, kapalı gişesiydi şeklinde tantana sürerken bizim gibi relax ve yumurtanın kapıya dayanmasını bekleyen insanların önünde bir tehlike belirdi. Spoiler!

Kaynak: Engadget

Evet, yazılımcı bir kaç arkadaş bizim gibi insanlar için büyük bir güzellik yapmış, internetlerde gezinirken Star Wars: The Force Awakens spoiler’ı yemememiz için bir Chrome Uzantısı çıkarmışlar. Tarayıcımıza kuruyoruz, filmle ilgili muhtemel spoiler içeren sayfalara geldiğimizde “Bak burada spoiler olabilir, canın sıkılmasın” şeklinde uyarılıyoruz. N’oluyo ise seni yalnızca Star Wars spoiler’larından korumaz! Diğer kafası rahat N’oluyo kullanıcıları gibi izlediğin herşeyi N’oluyo’da spoilersiz takip edebilirsin! Online ortamlar dışındaki spoiler tehlikesi için ise “Güç seninle olsun!” diyorum. 

İndirmek için ise şöyle buyrun: Force Block: The Star Wars spoiler blocker

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.