Nadide Hayat’tan Özel Gösterim!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren, Çağan Irmak’ın yeni filmi Nadide Hayat için aile dostları, sanatçı ve gazeteci misafirlere özel bir gösterim ile tanıtıldı.

Fotoğraf: Gecce

Yeni filmi için heyecanlı olan Çağan Irmak, Yetkin Dikinciler ve Demet Akbağ film öncesi konuklarını selamlayarak küçük bir konuşma yaptılar.

Fotoğraf: Gecce

Fikmin gösteriminin yapıldığı mekanın da filmin ruhuna uygun oluşu, güzel detaylarla hareketlendirilmiş oluşu dikkatlerden kaçmadı.

Fotoğraf: Gecce

Aynı yapım şirketinin başka bir filmi olan Kardeşim Benim’in başrollerinde yer alan Aslı Enver ve Murat Boz da geceye katılan isimlerdendi. Murat Boz filmle ilgili düşüncelerini “Hem güldüren hem umut veren bir film. O anlamda da hepimizin ihtiyacı olan şey zaten. Mutlu çıkıyorsunuz filmden,” cümleleri ile açıklarken Aslı Enver; “Çok güzel, çok olumlu bir film olmuş, hayatın çok güzel olduğunu bize tekrar tekrar hatırlattı,” dedi.

Kaynak: Gecce

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.