Bölüm Sonu Dedikodusu: Kiralık Aşk 31. Bölüm

3 dakikada okuyabilirsiniz

Eveeett!! Bir bölümün daha sonuna gelmişken biz hemen başa dönüp kısa dedikodumuzu yapalım. Bölüm Sinan’ın Ömer’e Defne hakkındaki her şeyi anlattığı rüyası ile başladı ki hepimiz bir an noluyoruz ya dedik. Sonrasında gelen Model’in “Değmesin ellerimiz, buluşmasın bu gözler…” diyen şarkısıyla bölüm boyunca Defne ile Ömer’in elleri ve gözlerinin buluşamayacağını anladık. Kısacası bize Göksel’in “Öyle uzaktan uzaktan hiç bakışmadan, nasıl da bağladın beni…” şarkısı düştü. 

Fotoğraf: Star TV

Bir haftalık aranın ardından Ömer İplikçi sonunda arz-ı endam ediyor ekranlarda. Defne’nin sırrının peşine düşen Ömer sonunda atağa kalkıyor ve Türkan Anne’yi arayarak hal hatır sorma bahanesi ile parasal herhangi bir sıkıntıları olup olmadığını soruyor ama aldığı cevap onun istediği cevap olmuyor. Eee Ömer Bey sır denilen şey öyle kolay öğrenilmiyor, az daha çabala! 

Fotoğraf: Star TV

Yasemin ve İso’yu yeniden bir arada görmek hem sevindirdi hem de hüzünlendirdi bizleri. Yani bir yanda Sinan bir yanda İso insan ne yapacağını şaşırıyor, kimi isteyeceğini şaşırıyor. Yasemin ataklarını yapacağı sırada gelen telefon ve münasebetsiz Deniz’le olay birden yön değiştiriyor. Moda dâhisi olarak lanse edilen Fikret Galo’nun ülkede tatil yaptığı haberi Yasemin’in algılarının açılmasına neden oluyor ve planlar kuruluyor. Tabi bu moda dâhisinin ülkede olduğu haberi aynı zamanlarda Sinan’a da gidiyor ve yeni bir savaşın zilleri çalmaya başlıyor.

Fotoğraf: Star TV

Neriman Defne ve kiralık aşk olayını Mine’ye anlatırken hiç duymaması gereken biri duyuyor: Sude! Küçük şeytan eline geçen bu kozu kullanmak için zaman kollarken Necmi de Neriman’ın hala oyunu bitirmediğini öğreniyor. Hala oyunun devam etmesi Necmi’yi yeniden hayal kırıklığına uğratıyor. 

Fotoğraf: Star TV

Teknolojinin etinden sütünden faydalanmanın ne demek olduğunu Koriş’le öğreniyoruz resmen! Bir ginger ve üzerindeki tabletle Ömer’le konuşmanın illa ki bir yolunu yaratıyor kendince ve başarılıda oluyor. Sayesinde Ömer İplikçi’yi görüyoruz dersek yalan söylemiş olmayız herhalde. Eee Ömer’i bulmuşken falını bakmadan da bırakmıyor Koriş. Bir “D” harfi bir “Ö” harfi aşk falan, acaba kimler olabilir ki??! Galo’ya ulaşmak için Sapanca’ya gitmek üzere yola çıkan Passionis ve Chérie ekiplerinin mola yerinde pişti olması özellikle Sinan ve Yasemin açısından tatlı-sert bir güç savaşı yaşanmasına neden oluyor. Sapanca’da ise olaylar iyice kızışıyor. Birde işin içine Neriman, Koriş ve Eymen girince tam seyirlik sahneler izliyoruz. Özellikle Koray’ın Ömer’le olan konuşması hepimizin yüzlerini güldürüyor.


Fotoğraf: Star Tv 

Yasemin ve Sinan’ın yakınlaşmaları ise gözlerimizden kaçmıyor tam tersi birde kalpler çıkartıyor. Ormanda Galo’yu ararken ki ve sonrasındaki oda sahneleri çok güzel olmasına rağmen Sinan’ın Sude olayı Yasemin’inse İsmail durumu biraz kafa karışıklığı yaratıyor. Dizideki tüm karakterlerinin kafasının aşktan yana karışık olması ise durumları daha da karıştırıyor bizce. Olaylar biraz netleşse sanki rahat bir nefes alacakmışız gibi geliyor. Bu arada söylemeden geçmeyelim Sude ve Eymen olmuştur bizce, oradan yürüsünler.
Vee son sahne ile diyoruz ki “Ayyy bombelere geeeelll!!!” Defne Hulusi Dede’ye, Sinan Ömer’e gitmişken Sude’nin Ömer’e çoktan ulaşmış olması… Haftaya neler olacak daha doğrusu Cuma ne zaman gelecek, nasıl gelecek merak ediyoruz!

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı